ČNS Praha, 67. aukce - DODRAŽBA

5 Frank 1868 BB

Položka 1605
Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Sobota 19.12.2015, 22:00:00.

Francie, Napoleon III., 1852 - 1871

5 Frank 1868 BB, Strasbourgh, KM.799.2, 24.688g, dr.hr., dr.rysky, patina

Zachovalost: 2/1-