ČNS Praha, 67. aukce - DODRAŽBA

Matala a Kazda - AE jeton k 50.aukci pobočky 2004 -

Položka 2095
Vyvolávací cena: 150 Kč

Sobota 19.12.2015, 22:00:00.

Cheb - pobočka ČNS

Matala a Kazda - AE jeton k 50.aukci pobočky 2004 - městský znak / 7-řádkový nápis, Sign., Punc., patin. bronz 30mm, 12.092g, údajně pouze 100ks R!