ČNS Praha, 67. aukce - DODRAŽBA

Sign.EPH - sv.Jan křtí Krista

Položka 800
Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Sobota 19.12.2015, 22:00:00.

Církevní medaile - křestní

Sign.EPH - sv.Jan křtí Krista, nahoře Duch Svatý, něm.nápisy a opis / 10-řádkový něm.nápis a opis, Ag 52mm, 29.115g, dr.hr., dr.rysky, patina