ČNS Praha, 67. aukce - DODRAŽBA

Nesign. (Dadler ?) - kněz žehná manželům

Položka 806
Vyvolávací cena: 800 Kč

Aktuální cena: 950 Kč

Sobota 19.12.2015, 22:00:00.

Církevní medaile - svatební a zásnubní

Nesign. (Dadler ?) - kněz žehná manželům, Boží ruka s rohem hojnosti, písmo / rodička, dítě a služebná, písmo, Ag 32mm, 7.982g, vada razidla, dr.hr., patina