Vyberte si téma, které Vás zajímá a objednejte pravidelný e-mail s novinkami ze Zpravodaje.

Objednat

ČNS Praha, 71. aukce - KORESPONDENČNÍ

8.4.2017, Praha Tomáš Smělý - 17/3/2017 16:50 - Ukončené v Česku

Korespondenční aukce obsahuje velké množství zajímavého materiálu - mincí, medailí, bankovek, faleristiky aj. Ceny položek jsou na Nume.cz průběžně aktualizovány podle došlých limitů. LIMITUJTE na Nume.cz.

ČNS Praha | korespondenční aukce

Přejít do katalogu korespondenční aukce.

Katalog aukce obsahuje mechanismus PRŮBĚŽNÉHO ZVEŘEJŇOVÁNÍ AKTUÁLNÍ CENY. Limitní příkazy přijaté pořadatelem aukce jsou průběžně zadávány do systému bez ohledu, jakým způsobem byl limitní příkaz zadán. Do systému jsou vkládány nejen limitní příkazy podané na Nume.cz, ale i limitní příkazy přijaté pořadatelem aukce poštou či e-mailem. Aktuální cenu položky můžete nyní sledovat na Nume.cz průběžně již před začátkem sálové aukce. Pokud byla položka limitována, odpovídá aktuální cena ceně vyvolávací. Úspěšné mohou být pouze takové limity, které aktuální cenu překonají alespoň o jeden příhoz.

On-line limitování je umožněno uživatelům registrovaným na Nume.cz. Registrace je bezplatná.
Uzávěrka limitů podaných na Nume.cz je v sobotu 8.4.2017 v 16:00. Do korespondenční aukce je možno podávat písemné limity i v sobotu 8.4. osobně v průběhu sálové aukce.  Limity podané na Nume.cz naleznete v záložce Můj profil / Kupuji / Limituji v sálové aukci.

Výdej vydraženého materiálu: Účastníkům na sále je materiál vydáván průběžně. Limitentům je zasílán na dobírku nebo po dohodě předán osobně na schůzi pražské pobočky ČNS nebo v jiném dohodnutém termínu. Termín předání je možno dohodnout s pořadatelem aukce na e-mailu kral.lu@seznam.cz nebo na telefonu 721 900 692 (Luboš Král). V aukci mohou dražit zahraniční členové ČNS, vydražené položky však nelze zasílat do zahraničí. Nemáte-li možnost vydražené položky převzít v České republice osobně nebo prostřednictvím jiné osoby, v aukci nedražte.

Aukční poplatek: 10%

V případě zájmu o členství v ČNS kontaktujte p. Dubaniče na mail: cns-praha@numismatika.cz nebo se přihlašte za člena zde.
Diskuze k článku

davide micheletti

Good morning I attend many auctions and I hadn't noticed. I have overcome the zecchino 1853 to your auction 70, but I never received confirmation, why? Please let me know. I also think the auction 71, I won 3 lots, (446 - 1917 - 1453) can you tell me how to pay them. Thank you Davide Micheletti

9. 4. 2017 11:05

Přidat příspěvek do diskuse


Captcha  *