Vyberte si téma, které Vás zajímá a objednejte pravidelný e-mail s novinkami ze Zpravodaje.

Objednat

ČNS Šumperk, 83. aukce - INTERNETOVÁ DODRAŽBA NEPRODANÝCH POLOŽEK

12.11.2019 – 16.11.2019, Česká Republika Barbora Cleather - 11/11/2019 20:07 - Ukončené v Česku

Nyní můžete na Nume.cz dražit neprodané položky 83. aukce do soboty 16. listopadu 2019 20:00 hod.

aukce | ČNS Šumperk

Přejít do katalogu aukce.

Katalog aukce po zveřejnění obsahuje mechanismus PRŮBĚŽNÉHO ZVEŘEJŇOVÁNÍ AKTUÁLNÍ CENY. Limitní příkazy přijaté pořadatelem aukce jsou průběžně zadávány do systému bez ohledu, jakým způsobem byl limitní příkaz zadán. Do systému jsou vkládány nejen limitní příkazy podané na Nume.cz, ale i limitní příkazy přijaté pořadatelem aukce poštou či e-mailem. Aktuální cenu položky můžete nyní sledovat na Nume.cz průběžně již před začátkem sálové aukce. Pokud byla položka limitována, odpovídá aktuální cena ceně vyvolávací. Úspěšné mohou být pouze takové limity, které aktuální cenu překonají alespoň o jeden příhoz. Pokud položka limitována nebyla, může být úspěšný i limit na úrovni vyvolávací ceny.

On-line limitování je umožněno uživatelům registrovaným na Nume.cz. Registrace je bezplatná.
Uzávěrka limitů podaných na Nume.cz je v sobotu 16. 11. 2019 ve 20:00.  Podané limity naleznete v záložce Můj profil / Kupuji / Limituji v sálové aukci.

Datum konání: 12. - 16. 11. 2019, 20:00

Výdej vydraženého materiálu: Účastníkům na sále je materiál vydáván průběžně. Limitentům je zasílán na dobírku nebo po dohodě předán osobně na schůzi pobočky. V aukci mohou dražit zahraniční členové ČNS, vydražené položky však nelze zasílat do zahraničí. Nemáte-li možnost vydražené položky převzít v České republice osobně nebo prostřednictvím jiné osoby, v aukci nedražte.

V případě zájmu o členství kontaktujte sekretariát ČNS na mail: cns-praha@numismatika.cz nebo se přihlašte za člena zde.
Diskuze k článku


Tento článek nemá žádné komentáře.


Přidat příspěvek do diskuse


Captcha  *