Numismatický rozcestník
zpravodaj.nume.cz
Vše co chcete vědet
v obchodech
v archivu aukcí
v uživatelích
Hledat
Aktuální aukce
Kalendář aukcí
Archiv aukcí
Koupit
v obchodu
Prodat
v obchodu
Přihlásit se / Log in
Registrace / Sign up
// Zpět na hlavní menu
Mince a medaile
266
Antické
4
Blízký a Střední východ do 1500
Evropský středověk do 1500
Země Koruny české do 1526
4
Habsburské soustátí 1526-1848
7
Habsburské soustátí 1848-1918
9
Československo 1918-1945
24
Československo 1945-1992
36
Česko od 1993
39
Německo od 1500
5
Evropa od 1500 do 1918
5
Evropa od 1918
78
Euromince
18
Ostatní svět
26
Pomůcky a příslušenství
9
Papírová platidla
8
Řády a vyznamenání
2
Mince a medaile
/
Mince a medaile
Zobrazit jako
dlaždice
seznam
Řadit podle
Cena
Vystavení
Obchody
Svatováclavský dukát 1918-2018, varianta bez punce
Cena
216 000 Kč
1 Dukát 1934, Oživení kremnického bánictva NGC MS 66 PL
Cena
272 000 Kč
5 000 Kč, Negrelliho viadukt, běžná kvalita
Cena
33 000 Kč
Indie - Králové Kábulu a Gandhary, 10.-11.stol.
Cena
1 990 Kč
Rep.Řím, RUBRIA - Lucius Rubrius Dessenus, denár.
Cena
2 400 Kč
Numismatické památky Zemské jubilejní výstavy 1891
Cena
150 Kč
Ferdinand III., stříbrný odražek dukátu 1647, Ag 999
Cena
Info
350 Kč
Kopie, replika, novoražba
Pamětní 2 Eura 2007 Finsko Římské smlouvy.
Cena
75 Kč
Pamětní 2 Eura 2009 SR 10.výr. hospodářské a měn. unie
Cena
75 Kč
Pamětní 2 Eura 2012 Slovensko 10 let eurových bankovek
Cena
75 Kč
Pamětní 2 Eura 2007 Lucembursko Velkovévodský palác
Cena
75 Kč
Pamětní 2 Eura 2007 Lucembursko Římské smlouvy.
Cena
75 Kč
Medaile Jablonec n/N
Cena
90 Kč
Pamětní 2 Eura 2009 J Německo
Cena
75 Kč
Pamětní 2 Eura 2009 G Německo
Cena
75 Kč
Pamětní 2 Eura 2009 F Německo
Cena
75 Kč
Pamětní 2 Eura 2009 D Německo
Cena
75 Kč
Pamětní 2 Eura 2007 F Německo Římské smlouvy.
Cena
75 Kč
Pamětní 2 Eura 2007 D Německo Římské smlouvy.
Cena
75 Kč
Pamětní 2 Eura 2006 D Schleswig - Holstein
Cena
75 Kč
Počet záznamů na stránce:
20
50
100
« Předchozí
…
4
…
6
7
8
9
10
11
12
…
14
Následující »