Numismatický rozcestník
zpravodaj.nume.cz
Vše co chcete vědet
v obchodech
v archivu aukcí
v uživatelích
Hledat
Aktuální aukce
Kalendář aukcí
Archiv aukcí
Koupit
v obchodu
Prodat
v obchodu
Přihlásit se / Log in
Registrace / Sign up
// Zpět na hlavní menu
Mince a medaile
268
Antické
4
Blízký a Střední východ do 1500
Evropský středověk do 1500
Země Koruny české do 1526
4
Habsburské soustátí 1526-1848
7
Habsburské soustátí 1848-1918
11
Československo 1918-1945
24
Československo 1945-1992
36
Česko od 1993
39
Německo od 1500
5
Evropa od 1500 do 1918
5
Evropa od 1918
78
Euromince
18
Ostatní svět
26
Pomůcky a příslušenství
9
Papírová platidla
8
Řády a vyznamenání
2
Mince a medaile
/
Mince a medaile
Zobrazit jako
dlaždice
seznam
Řadit podle
Cena
Vystavení
Obchody
Rep.Řím, RUBRIA - Lucius Rubrius Dessenus, denár.
Cena
2 400 Kč
Indie - Králové Kábulu a Gandhary, 10.-11.stol.
Cena
1 990 Kč
5 000 Kč, Negrelliho viadukt, běžná kvalita
Cena
33 000 Kč
1 Dukát 1934, Oživení kremnického bánictva NGC MS 66 PL
Cena
272 000 Kč
Svatováclavský dukát 1918-2018, varianta bez punce
Cena
216 000 Kč
Svatováclavský dukát 1918-2018, varianta s puncem
Cena
221 000 Kč
Svatováclavský dukát 1933, certifikace NGC MS 67
Cena
160 000 Kč
1 Dukát Oživení kremnického bánictva 2016, pouze 100 ks
Cena
170 000 Kč
Dukát Tyrš 1932 v certifikaci NGC MS 63
Cena
105 000 Kč
Dukát Karel IV. 1981, NGC MS 68
Cena
145 000 Kč
Svatováclavský dukát 1930, NGC MS 65+
Cena
254 000 Kč
Čermák - Skrbek, MINCE KRÁLOVSTVÍ ČESKÉHO, 1. - 3. dí
Cena
6 400 Kč
Sada 20 Kč 2018 - TGM, Beneš, Štefánik, 3 ks.
Cena
295 Kč
Cena
185 Kč
Telefonní známka pro veřejný automat.
Cena
165 Kč
Sada oběžných mincí, rok 1981.
Cena
780 Kč
Rakousko - 1.rep, 5 groš 1932, 2 groš 1929.
Cena
30 Kč
F.J. I. - 1 koruna 1908, jubilejní na 60 let vlády.
Cena
420 Kč
F.J. I. - 2 koruna 1913, RL.
Cena
420 Kč
F.J. I. - 1 koruna 1914, RL.
Cena
220 Kč
Počet záznamů na stránce:
20
50
100
« Předchozí
…
3
4
5
6
7
8
9
…
11
…
14
Následující »