Bern
A.Bovy - AR medaile na 300 let reformace 1828 - alegorie přijetí reformy ve městě / průčelí chrámu, písmo, Sign., Nepunc., Ag 55mm, 57.965g, hr., dr.rys.
Münster - biskupství, Kašpar Maxmilián
Pfeuffer - AE medaile k 50.výročí svěcení 1845 - poprsí zleva, dva opisy / 6-řádkový nápis ve věnci, Sign., 42mm, 36.360g, nep.hr., krásná patina R!
Salzburg-arcib., Guidobald Thun Hohenstein, 1654-1668
1/4 Tolar 1658 - klipa, Zott.1813, Pr.1488, KM.161, 6.821g, dobře opravená stopa po oušku, vl.rys., pat.
Salzburg-arcib., Jan Arnošt Thun, 1687 - 1709
1/6 Tolaru 1688 - klipa, Zot.2216, Pr.1851, KM.251, 4.716g, stopa po oušku, hlazeno v ploše, vlas.rysky, pěkná patina
Teplá - kanonie premonstrátů
1 Koruna b.l. (1914), znak kláštera / číslice "1" v ozdobné kartuši, nikl 20mm, PR.224, Hána.166, 2.777g R!
Vídeň
I.N.Mannheimer - vídeňský rabín - 70.narozeniny 1863 - poprsí zleva, opis / 3-řádkový hebrejský nápis ve věnci, něm.opis, Nesign., měď 50 mm, hrany, rysky RR!
Československo 1918 - 1938
5 Koruna 1932, KM.11 (Ag500), 6.985g, nep.hr., nep.rysky R!
Československo - státovky I. emise
100 Koruna 1919, série 0010, BHK.12 - dobové falzum - bez vodotisku - dle evidence ČNB padělek typu 7
100 Koruna 1919, série 0012, BHK.12, He.12a - dobové falzum bez vodotisku - dle evidence ČNB padělek typu 7 (Meszáros) - číslo 432054
Československo - bankovky Národ. banky Československé
1000 Koruna 1932, série B, BHK.26, He.26a "neperf."
3+
1000 Koruna 1932, série C, BHK.26, He.26a "neperf."
Protektorát Čechy a Morava, 1939 - 1945
100 Koruna 1940 - 1.vyd., sér.23B, BHK.32, He.34a "neperf."
100 Koruna 1940 - 2.vyd., sér.26Gb, BHK.33b, He.35b2 "neperf."
3-
Egypt
100 Pounds 24.10.2019, jako Pick.67 (nové datum, nové signatury)
N
Finsko
1000 Marka 1922 - anulát - "SPECIMEN", Pick.67s, přetisk "Lit.C", perforace 3x hvězdička cca 9 mm RRR!
2+
Gdaňsk
1000 Gulden 10.2.1924, Pick.57 - 8x perforace otvorem 5mm, 2x razítko "MUSTER", 2x červeně přeškrtnuto, drobné skvrnky (rozpité přeškrnutí) RRR!
Chorvatsko
50 Kuna (2002), jako Pick.40a - nátisk aversu na žlutém papíře
Německo - spojenecké okupační poukázky, 1944
1/2 Marka 1944, Pick.191c, Ros.200c, (8 čísl., bez F)
2-
100 Schilling 1984 (1985), Pick.150
Rusko - Ruská střední Asie
50 Kopějka (1918), Pick.S1161a - Turkestánský kraj