Náboženské med.: Nikl Milicz a jeho dílna v Jáchymově
Morová medaile z r.1551, had na kříži mezi Izraelity, opis / ukřižování Krista, opis, Ag 35 mm, 13,66 g, Katz.368, tab.LV/8 Kill.5802_ouško R!
-2/2-
Církevní medaile - lité svátostky oválné
Svatý Alfons Maria z Liguori (zakladatel kongregace redemptoristů) b.l., sedící sv.Alfons Maria, opis / sedící Kristus drží na rameni kříž, opis, Sign.AB (A.Beer), Mosaz 39,5x49,5 mm_orig.ouško
Církevní medaile - ražené svátostky kruhové
Poprsí Krista s trnovou korunou a křížem čelně / hlava Panny Marie Bolestné zleva, opis (dle obrazu Madonna del Dito) Alpaka 40 mm_dr.hr. orig.raž.ouško
Hlohov - knížectví, Henryk III., 1274 - 1309
Kvartnik, b.l., neznámá mincovna, Kop.5717_č.ned., č.exc. R!
Lehnice-Břeh, Christian, 1654 - 1672
3 Krejcar 1660 E-W, SJ.422/149, Kop.5451_napr.stř.raž.
3 Krejcar 1661 E-W, jakoSJ.427/149, Kop.5453, opis WOLA:_č.ned. R!
Münsterberg-Olešnice, Karel II., 1587 - 1617
3 Krejcar 1614, Sa.275/116, SJ.122/28, Kop.6076 - dobové falzum_R!
3 Krejcar 1615 HT, Sa.277/116, SJ.127/28, Kop.6079
Opava, Karel Lichtenstein, 1614 - 1627
1/2 tolarová klipa, Ag 31x31 mm, 12,46 g_jednostr. novoražba
tém.0/-
Würtemberg-Olešnice, Sylvius Friedrich, 1664 - 1697
3 Krejcar 1674 SP, Sa.206/58, Kop.6208
3 Krejcar 1676 SP, SJ.219/58, Fr.2296, Kop.6210
Střelecké medaile a odznaky
Chelmno (Culm a.W.) - odznak na 15.spolkové střelby 19. - 20.7.1896 Stojící střelec čelně s puškou nad dvěma terči na štítu s datem, opis v rev. sign. G.Deschler München, Ag ovál 36,5x50,5 mm, 17,62 g
Finsko - lukostřelecká medaile, b.l., střelec z luku zleva, značeno "RT3", Bronz 50 mm_jednostranná
Finsko - plaketa na střelbu z kuše, stojící střelec z kuše / věnování NESTARI Joukk. Isopist 30 ku 1976, Nesign., Pozlac.bronz 41x41 mm, 33,91 g_jednostranná
Jihlava (Iglau) - V. moravské zemské střelby 1894 Poprsí arc.Rainera čelně, opis / korunované dva znaky a terč, nápis na stuze, Sign.A.Schwerdt, Ag klipa 35x35 mm, 24,33 g
Německo - Berlín - slavnost k 150.výročí střeleckého spolku v hlavní rezidenci v Berlíně 20.-25.7.1897, dvojportrét Friedricha II. a Viléma II., opis / 7řádk.nápis nad korunovaným znakem se zkříženými puškami, Nesign., Ag 40 mm, 24,98 g_dr.rys. v av.
tém.0/0
Nisa (Neisse) - medaile k 325. výročí střeleckého společenství 1895 Znak města, terč a střelecké atributy, vročení / 8řádk.nápis ve věnci Nesign., Ag 36 mm, 25,68 g_orig.ouško R!
Polsko - lukostřelecká plaketa, postava sportovce na lodi, v pozadí postava Poseidona / vyrytý 4řádk.nápis "II. místo ve střelbě z luku na 15 m 25.9.1932" ve věnci, Postř.med.30 mm, 11,76 g_orig.raž.ouško
Švédsko - plaketa na střelbu z kuše 1945, matka a dítě s kuší, 2řádk.nápis, Sign.Olga, Bronz 48x58 mm, 46,36 g_jednostranná
Švédsko - lukostřelecká plaketa, 1944 - 1949, stojící lukostřelec, opis, v rev.vyryto LEIF LINDSTRAND Sept.1948 - Sept.1950 Sign.R.Bercholtz, Bronz 33x59 mm, 34,34 g