Nesign., medaile na 100 let korunové měny 1892-1992, zlacený tombak 50mm, etue
Nesign., Christoforo Colombo 1492, stopa po oušku
FJI, AR medaile "Náhrada státu za hospodářské zásluhy", portrét FJI/český nápis ve věnci, 40mm/34,831g, sign. Tautenhayn
FJI, AR medaile "Náhrada státu za hospodářské zásluhy", portrét FJI/německý nápis ve věnci, 40mm/34,815g, sign. Tautenhayn
FJI, AR medaile Česká akademie Františka Josefa pro vědy, slovesnost a umění, zal. 1890, sign V. Šantrůček V. portrét FJI/Čechie se lvem, v pozadí Hradčany, 70mm
FJI, AE medaile 45,5mm/31g postříbřená, zemědělská výstava, úl a žena držící věnec, sign. Christlbauer
Smolík V.R.-Golčmíd, AR medaile "Uznání zásluh o zemědělství", Zemědělská rada pro Království české, český lev/sedící oráč, 56mm/53,088g
Šmakal, V., AR medaile "Za zásluhy o zemědělství", Zemědělská rada pro Království české, český lev/dvojjazyčný nápis ve věnci, 42mm/23,968g
Praha - zemská výstava prací učňovských v Praze / zemská živnostenská rada pro Čechy b.l., Sign.J.F., Bronz 43 mm, dr.škr.
nesign., "Spolek pro blaho služebných v Praze", dvojjazyčná, av: dívka s klíčem v ruce, pes a včelí úl s ratolestmi, vyryto jméno Anna Paus, 5/12 1909, 47mm/42,539g
Bratislava - Riaditeľstvo dálnic 1980 - otevření dálnice D2 Břeclav-Kúty, Nesign., postř. bronz 40 mm
Brno - AR medaile 1861 Živnostenské komory v Brně, s věnováním pro Eduard Kafka - 21.4.1898, Ag 15.87g, 33mm, 2x punc, sign, sbírková, R
Gottwaldov, AE 60mm, 50 let SPŠ strojnická 1933-1983
Gottwaldov, AE 60mm + 50mm 2x, TJ, 50 let ledního hokeje, jednostr. Různé 3ks
1-1-
Gottwaldov, Al eloxovaný 50mm 3x různé barvy, lední hokej, jednostr., pův.ouško 3ks
0-0
Gottwaldov, AE 35mm, Filmové studio 1936-1966
Hodonín - u příležitosti 35. výročí vítězného února 1948, slavnostní otevření budovy OV KSČ v Hodoníně, Br 60 mm
-0/0-
Jelenovská, okr. Gottwaldov, rekreační zařízení ROH a pionýrský tábor ZPS Gottwaldov, AE 60mm jednostr. Různé, sign. Král 3ks
1-0
Moravské Budějovice - za socialistickou výstavbu města, lité Fe 90mm, 3 ks
Ostrava - nová huť Klementa Gottwalda/za obětavou práci 1948, sign. Neuwirt, Br 60mm