Červený kříž - bronzová medaile - mírová skupina, Marko.164a, VM.2-14-6-A, světlý bronz, nepůvod.stuha
Červený kříž - bronzová medaile - válečná skupina, Marko.165b, VM.2-14-6-B, zlacený bronz, původní stuha
Velká stříbrná medaile za statečnost, Marko.230a, VM1.5-X-d, vydání z let 1914 - 1917, Sign.Leisek, puncované Ag, dr.hr., pěkná patina, původní stuha
Malá stříbrná medaile za statečnost, Marko.231a, VM1.5-X-G, Sign.Tautenhayn, Nepunc., bez stuhy
2/2/-
Malá stříbrná medaile za statečnost, Marko.231a, VM1.5-X-G, Sign.Tautenhayn, Nepunc., nepůvodní stuha
Malá stříbrná medaile za statečnost, Marko.231e, VM1.5-X-H, Nesign., náhradní kov (zinek), skvrny, původní stuha
2/2/1
Bronzová medaile za statečnost, Marko.232a, VM1.5-XI-A, Sign.Tautenhayn, nepůvodní stuha
Bronzová medaile za statečnost, Marko.232a, VM1.5-XI-A, Sign.Tautenhayn, původní stuha
1/1/2
Válečná pamětní medaile 2.DEC.1873, Marko.364a, VM1.28a, skvrny, původní stuha
Vojenská zásl. medaile za 40 let služby, Marko.383a, VM1.34a, nepůvodní stuha
Vojenská zásl. medaile za 40 let služby, Marko.383b, VM1.34a, zlacený bronz, původní stuha
Jubilejní vojenská pamětní medaile 1898, Marko.396a, VM1.32a, původní stuha
Jubilejní vojenská pamětní medaile 1898, Marko.396a, VM1.32a, dr.hr., dr.rysky, skvrnky, původní stuha
Jubilejní vojenská pamětní medaile 1898, Marko.396b, VM1.32b, zlacený bronz, původní stuha
Jubil. dvorní medaile 1898, Marko.399a, VM1-35-b-B, oválná stříbrná medaile, původní civilní stuha, původní etue firmy Jauner-Wien R!
Jubil. dvorní medaile 1898, Marco.400a, VM1-35-b-C, oválná bronzová medaile, původní civilní stuha, původní etue R!
Quinque lustra - čestná medaile za 25 let členství v domobraneckých sborech, VM.1-40-II, Marko.385
Neoficiál.pam.medaile 1906 - na 100. výročí založení Würtemberského 4.(122.) pěšího pluku, Nesign., zlacený bronz 28 mm s původním ouškem a záv. kruhem