Filipiny, Alfonso XII., 1874 - 1885
50 Centimos 1885, KM.150 (Ag835), 12.862g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina
Francouzská Indočína
Piastr 1913 A, Paříž, KM.5a.1 (Ag900), 26.925g, nep.hr., vlas.rysky
Piastr 1922 H, Birmingham, KM.5a.3 (Ag900), 26.900g, dr.hr., dr.rysky
Indie - Britská východoindická společnost
Rupie 1835 - bez signatury, KM.450.1 (Ag917), 11.643g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
Rupie 1840, Kalkata, Sign.WW, 28 vavřínových plodů, KM.458.2 (Ag917), 11.543g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
Indie, George VI., 1936 - 1952
Rupie 1942 - s tečkou pod poprsím, hrana s ozdobným ornamentem, KM.557.1 (Ag500), 11.624g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
Kiau Chau - německá kolonie, Vilém II., 1888 - 1918
10 Cent 1909, KM.2 (CuNi), 4.003g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř R!
Maskat a Oman, Faisal bin Turkee, 1888 - 1913
1/4 Anna, AH.1315 = 1897, KM.12.4 (měď), 5.182g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
Portugalská Indie, Miguel, 1826 - 1834
1/2 Tanga b.l., KM.249 (Cu), 19.904g, nedbalá ražba, dr.hr., pěkná patina
Portugalská Indie, Carlos I., 1889 - 1908
1/12 Tanga 1901, KM.13 (bronz), 2.092g, nep.hr., nep.rysky, skvrnky, patina R!
Straits Setlements, Edward VII., 1901 - 1910
Dolar 1907 H, KM.26 (Ag900), 20.146g, dr.hr., dr.rysky
Straits Setlements, George V., 1910 - 1936
Dolar 1920, KM.33 (Ag500), 16.793g, dr.hr., dr.rysky
Austrálie, George VI., 1936 - 1952
Crown 1937, KM.34 (Ag925), 28.239g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
Fiji, George VI., 1936 - 1952
Florin 1942 S, San Francisco, KM.13a (Ag900), 11.348g, nep.hr., nep.rysky, skvrnky, patina, téměř
Rakousko, Josef II., 1780 - 1790
Stříbrná zásl. medaile Virtute et Exemplo, Marko.258, VM1.IV-D, typ 1780, Sign.I.N.Wirt, 39mm, původní ouško, stará červená stuha (cca 19.století) RRR!
1/1/2
Rakousko, František II., 1792 - 1835
Dolnorakous. mobilizační výzva 1797 pro poddůstojníky a mužstvo, Sign.I.N.Virt, Marko.351, VM1.16.C, opravené ouško, dr.hr., rysky, nepůvodní stuha
2/1/1
Zlatý odz. na 50 let vlády 1848/1898 - poprsí zprava, vročení, nápis, Nesign., Nepunc., Au585, 38x48 mm se zav.špendlíkem, 22.874g, osvědčení puncov. úřadu RR!
Řád Františka Josefa - rytíř.stupeň - Marko.98d, VM3.128e, zlacené stříbro, Sign.HUW (H.U.Witwe-Wien), nep.vady smaltu, civilní stuha
Miniatury: Řád Františka Josefa - rytířský stupeň, (nep.vada smaltu) a Zlatý záslužný kříž s korunou, smaltov.řetízek, vše Au750, původní etue V.Mayer-Wien
Železný záslužný kříž s korunou (Fe) - Marko.142a, VM.2-7-B, oxidace, původní válečná stuha