Řád Práce ČSSR, VM.32-2, číslovaný (4241), výr.Zukov, puncovaný Ag900, stužka, původní etue
Medaile Za zásluhy o výstavbu ČSR, VM.33-I, číslovaná (3987), punc. Ag925, výroba Zukov, původní etue
Medaile Za zásluhy o výstavbu ČSSR, VM.33-2, číslov. (20347), punc. Ag925, výroba Zukov, bez stuhy
Medaile Za statečnost ČSSR, VM.35-2, číslov. (2725), puncov. Ag925, puncov. "kytička", původní etue
Medaile Za zásluhy o obranu vlasti ČSR, VM.43-I, puncované Ag900, výroba Zukov
Medaile Za službu vlasti ČSR, VM.44-I-A (základní typ s hvězdou pod státním znakem)
Medaile Za pracovní věrnost ČSSR, VM.47-II, punc. Ag925, Sign.Kremnica, stužka, původní etue, průkaz na jméno "Josef Vohnický, uděleno 28.10.1983"
Lid.milice - Odznak Za zásluhy - 1.třída, VM.49-1, upínání šroubem, Sign.Biž-Jablonec, původní etue
Dukelská pamětní medaile, VM.51, malá stužka
Pamětní medaile pro dobrovolníky 1918-1919, VM.63-a, I.vydání (1938), Sign.OP, "červený" bronz
Pamětní medaile pro dobrovolníky 1918-1919, VM.63-a, I.vydání (1938), Sign.OP, tmavý bronz
Pamětní medaile pro dobrovolníky 1918-1919, VM.63-a, I.vydání (1938), Sign.OP, "červený" bronz, lakované
Pamětní medaile pro dobrovolníky 1918-1919, VM.63-b, I.vydání (1938), Sign.OP, světlý bronz
Za věrnost a brannost, VM.66-a-1, ražba do hloubky, na stuze slovenský znak s meči, malá stužka
Za věrnost a brannost, VM.66-a-1, ražba do hloubky, na stuze od řádu Bílého lva se slovenským znakem
Manifestační sjezd dobrovolců v Brně, jako VM.67, ale síla medaile cca 3 mm, drátěné ouško
IV.pluk Stráže svobody - stř.pamětní medaile, VM.71 (postříbřený bronz)
IV.pluk Stráže svobody - stř.pamětní medaile, VM.71, postř.bronz, původní stuha
6.stř.pluk Hanácký - pamětní medaile, VM.88
Itálie - pamětní medaile Čsl. dobrovoleckého sboru, VM.113