Plzeň - pobočka ČNS
Uchytilová-Kučová - 50 let pobočky 1973 - gotická pečeť města / pohled na středověkou Plzeň, vročení, opis, Nesign., Ag900, 40mm, 35.719g, BK.4 (100ks) R!
Kolářský - 1000 let Staré Plzně 1976 - líc Jaromírova denáru, opis / rub Jaromírova denáru, opis, Nesign., mosazný odražek 27 mm, FM.5A (pouze cca 5ks) RRR!
Kozák - 700 let Plzně - A.S.Suvorov 1990 - poprsí zprava, opis / dům Augustonů, socha, písmo, Sign., Punc., Ag 900, 40mm, 36.562g, FM.11, patina, kapsle
Kozák - 700 let Plzně - J.K.Tyl 1991 - poprsí mírně zleva, opis / divadlo, dvě masky, písmo, Sign., Ag900, 40mm, 32.572g, FM.13
Kozák - 700 let Plzně - Václav II. 1992 - poprsí zpředu, groše, opis / kostel, pečeť, písmo, Sign., Ag900, 40mm, 30.184g, FM.15, patina, kapsle
Kozák - 700 let Plzně - Zikmund 1993 - poprsí zleva, znak, opis/ chrám, madona, znak, písmo, Sign., Ag900, 40mm, 31.823g, FM.17, patina, kapsle
Kozák - 700 let Plzně - Mansfeld 1993 - poprsí zpředu, znak, opis / Gerlachův dům, písmo, Sign., Ag900, 40mm, 29.493g, FM.19, patina, kapsle
Kozák - 700 let Plzně - G.S.Paton 1994 - poprsí mírně zleva, znak, opis / muzeum, znak, písmo, Sign., Ag900, 40mm, 30.417g, FM.21 (300ks), kapsle
Praha - pobočka ČNS
Vitanovský - Sv.Vojtěch, druhý biskup pražský 1997 - poprsí zleva, opis / replika denáru biskupa Vojtěcha, opisy, Sign., Ag925, 20mm, 4.365g (15ks), kapsle RR!
Vitanovský - 700 let zaražení pražského groše 2000 - replika aversu / replika reversu částečně překrytá nápisem, Sign., Punc., Ag999, 69.855g, číslo 20 RR!
Vitanovský - 700 let zaražení pražského groše 2000 - replika aversu / replika reversu částečně překrytá nápisem, Sign., Punc., Ag999, 4.362g (pouze 60ks) RR!
Vitanovský - 700 let zaražení pražského groše 2000 - replika aversu / replika reversu částečně překrytá nápisem, Sign., patinov.měď 30mm, 12.462g (100ks) RR!
Příbor - pobočka ČNS
Šlosar a Špánek - VII.numismatické dny 1962 - znak města, opis / ženský akt zezadu stojící na denáru, Sign., patinovaný bronz 31 mm, BK.1, 180ks R!
Peter - Prof.MUDr.Sigmund Freud (1856 -1939) 1981 - portrét, Aeskulapova hůl, opis / pomník, měst.pečeť, nápisy, Sign., postř.bronz 60mm, BK.3 (20ks) RR!
30 let pobočky ČNS v Příboře 1986 - moravská orlice orlice, opis / městský znak, opis, Nesign., Punc., patinovaný bronz 33mm, BK.neuvádí (pouze 100ks) R!
30 let pobočky ČNS v Příboře 1986 - moravská orlice, opis / městský znak, opis, Nesign., Punc., zlacený bronz 33mm, BK.neuvádí (pouze 100ks) R!
Příbram - pobočka ČNS
Vitanovský - 120 let trati Rakovník-Protivín 1995 - lokomotiva zprava, historická Příbram, nápis / mapa trati, okřídl.kolo, písmo, patin. bronz 50mm, FM.35/9
Vitanovský - 120 let trati Rakovník-Protivín 1995 - lokomotiva zprava, historická Příbram, nápis / mapa trati, okř.kolo, písmo, Ag925, 50mm, 55.756g, FM.09A
Vstupenka na 44.aukci 6.11.1999 - replika reversu příbramského zlatníku / 6-řádkový nápis a opis, Nesign., Punc., Ag925, 27mm, 9.844g, pouze 30ks RR!
Vstupenka na 45.aukci 4.3.2000 - důlní vozík č.1, nápis / 6-řádkový nápis a opis, Nesign., Punc., Ag925, 27mm, 9.257g, pouze 30ks RR!