Rusko
Mikuláš I. - medaile za potlačení revoluce v Uhrách a Transylvánii 26.8.1849, 6řádk.nápis / dvouhlavý orel, opis, Ag 29 mm, Čep.487 _leštěný nepůvodní ouško bez stuhy R!
Alexandr III. - medaile "Za věrnost", Ag 29 mm, na krku znač.GB (azbukou), Punc.na oušku "84", pod jako Čep.790 _orig.raž.ouško bez stuhy
Rusko - SSSR, 1923 - 1991
Hasičský odznak 30 let GVPK 1897 - 1927, hasičské atributy Stříbr.kov 38x50 mm_šroubov.
Medaile Partyzán vlastenecké války b.l. Dvojportrét Lenin, Stalin, opis / 3řádk.nápis Mosaz 32 mm, Herf.3.18.2_orig.stuha
Medaile za průzkum podloží a rozšíření petrochemického komplexu západní Sibiře, Mosaz 32 mm, Herf.3.13_orig. stuha
Medaile Centrální skupiny vojsk, b.l. čs. a sovětská vlajka nápis v azbuce, Bronz 40 mm_orig.kov.stužka + orig.pouzdro
Zlatá hvězda hrdina SSSR, čís.601 - orig.replika na běžné nošení ze 60.let, sign.POBEDA MOSKVA, Herf.2.1.2_kovová stuha
Řád cti (založen 1988), na rev. MONETNYJ DWOR, čís.:1534144 Herf.2.9_orig.stuha R!
1/-/1
Rusko, 1991 -
Medaile za významné služby k ochraně veřejného pořádku Herf.3.5.3_orig.stuha
Velká Británie
Victoria - medaile za Krymskou válku 1854 bez jména na hraně - udělena přímo na Krymu, Koun.C4 _dr.hry, dr.škrce
-1/1-/1-
Sicilie, Segesta, cca 410 př.Kr.
AE 24 mm, hlava zleva / klečící levec zprava, SGI.901pod.
-2/2-
Constantinus I., 307 - 337
AE3, Rv:"VOT.XX.", S.3773pod.
Constantinus II.jako césar, 317 - 337
AE3, Rv:"CAESARVM.NOSTRORVM.VOT.X.", S.3843, C.38, K.145.29
Focas, 602 - 610
AE Follis, Ra.1238_č.ned.
3/2-
Václav II., králem v Čechách 1283 - 1305
Brakteát český z let 1278-1300, Ca.857, F.XXII-1 _z 1/4 vyl., č.pomačk.
2/-
Jan Lucemburský, 1310 - 1346
Parvus, Sm.2, tab.I/7_ned.
Karel IV., 1346 - 1378
Pražský groš, Sm.1_ned.opisy
-2/3
Parvus z let 1346 - 1350, Sm.1, tab.I/13 ( svatozář Sv.Václava částečně vniká do opisu )_č.ned. celk.4 ks
2až3
Václav IV., 1378 - 1419
Pražský groš - blíže neurčený_ned.
-3/3-
Jiří z Poděbrad, 1458 - 1471
Peníz kruhový bez čtyřrázu, Rad.21, Cn.66_č.ned.