Kiau Chau - německá kolonie, Vilém II., 1888 - 1918
5 Cent 1909, KM.1, 3.033g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina R!
Mongolsko - republika
Tugrik 1925, KM.8, 19.985g, nep.hr., dr.rysky, pěkná patina
Straits Setlements, George V., 1910 - 1936
Dolar 1920, KM.33, 16.807g, dr.hr., dr.rysky, patina
Austrálie, George V., 1910 - 1936
Florin 1927 - parlament, KM.31, 11.262g, nep.hr., nep.rysky
Austrálie, George VI., 1936 - 1952
Crown 1937, KM.34, 28.266g, hr., rysky, patina
Řád Františka Josefa - rytířský stupeň - Marko.98e, VM.128e, zlacený bronz značený "*", nepatrně poškoz. smalt, původní stuha
Vojenský záslužný kříž - III.třída, Marko.136g, VM2.5-D-30, Sign.AEK (Köchert-Wien), Punc., původní válečná stuha s meči, poškozené smalty
Zlatý záslužný kříž s korunou, Marko.138h, VM2.6-C-1, vydání po roce 1914, Sign.Wilhelm Kunz, mírně poškoz. smalt, původní válečná stuha
Stříbrný zásl.kříž s korunou, Marko.140c, VM.2/6-C-6, puncované Ag, výrobce Mayer Sohne-Wien, původní mírová stuha
1/1/2
Železný záslužný kříž s korunou (Fe) - Marko.142a, VM.2-7-B, původní válečná stuha s meči
Železný záslužný kříž bez koruny (Zn), Marko.143b, VM2.7-E, nepůvodní válečná stuha
Železný záslužný kříž bez koruny (Zn), Marko.143b, VM2.7-E, nepůvodní mírová stuha
Služební kříž za 6 let - typ 1913, Marko.381b, VM.2/8-1913-F, zlacený bronz, původní stuha
Služební kříž za 6 let - typ 1913, Marko.381f, VM.2/8-1913-F, zinkový kříž, medailon bez věnce, nepůvodní stuha
Jubilejní kříž 1908 - pro vojenské osoby, Marko.402a, VM.37a, zlacený bronz, původní stuha
Jubilejní kříž 1908 - pro civilní osoby, Marko.403a, VM.37b, na nepůvodní červené trojúhelníkové stuze
Signum Laudis - zlac.bronz, Marko.148b, VM1.29-II-B, nepůvodní válečná stuha
Signum Laudis - zlac.bronz, Marko.148b, VM1.29-II-B, původní mírová stuha
Červený kříž - stř.medaile - válečná skupina, Nesign. postříbřený bronz, VM.2-14-5-B, Marko.163b, původní dámská stuha
Červený kříž - bronzová medaile - válečná skupina, VM.2-14-6-B, Marko.165a, nep.poškoz.smalt, bez stuhy