Florianus, duben - červen 276
AE Antoninianus, Rv:"CONCORDIA.MILITVM.", císař a Concordia, S.neuvádí, RIC.116 - Cyzicus - 5.dílna - blíže nedatován, oválný střížek, pěkná patina R!
-1/1-
Probus, 276 - 282
AE Antoninianus, Rv:"ADVENTVS.AVG.", císař na koni, S.3238A, RIC.158 - mincovna Řím - blíže nedatován, oválný střížek, původní postříbření, pěkná patina
1/1-
Numerianus, 283 - 284
AE Antoninianus, Rv:"IOVI.VICTORI.", stojící Jupiter, S.3331, RIC.410 - mincovna Řím - blíže nedatován, krásná patina
Carinus - jako césar, 282 - 283
AE Antoninianus, Rv:"PIETAS.AVGG.", bohosluž. náčiní, podobný jako S.3353, RIC.157 - Řím - 6.dílna - blíže nedat., mírně exc., stopy původ. postříbření, patina
1/2
Carinus, 283 - 285
AE Antoninianus, Rv:"PIETAS.AVG.", stojící Merkur, S.neuvádí, RIC.264 - mincovna Řím - 4.dílna - blíže nedatován, původní postříbření, pěkná patina
-1/1
Allectus, 293 - 296
AE Quinarius, Rv:"VIRTVS.AVG.", galéra, S.3496, RIC.128 - mincovna Camulodunum - blíže nedatován, nep.nedor., krásná patina R!
Diocletianus, 284 - 305
AE Antoninianus, Rv:"CONCORDIA.MILITVM.", RIC.284, S.3410 - Heraclea - 1.dílna - ražba z let 284 - 294, stopy původního postříbření, pěkná patina
1/1
Maximianus Herculius, I.období vlády, 286 - 305
AE Follis, Rv:"GENIO.POPVLI.ROMANI.", RIC.6.27b, S.3533 - Aquileia - 1.dílna - ražba z roku 299, pat.
AE Follis, Rv:"SACRA.MONET.AVGG.ET.CAES.NOSTR.", S.3537, RIC.45b - Ticinum - 3.dílna - ražba z let 300 - 303, exc., nep.nedor., pěkná patina
Maximianus Herculius, II.období vlády, 306 - 308
AE Follis, Rv:"CONSERV.VRB.SVAE.", chrám, RIC.6.118, S.3544 - Aquileia - 1.dílna - ražba z roku 307, oválný střížek, nedor., patina R!
Maximianus Galerius - jako césar, 293 - 305
AE Follis, Rv:"GENIO.POPVLI.ROMANI.", RIC.6.20b, S.3608 - Heraclea - 1.dílna - ražba z let 297 - 298, dr.vada materiálu, původní postříbření, krásná patina
Maximianus Galerius, 305 - 311
AE Follis, Rv:"GENIO.AVGVSTI.", S.3617, RIC.198a - Siscia - 2.dílna - ražba z let 309 - 310, nep.nedor., pěkná patina
Maximinus II. Daia, 310 - 313
AE Follis, Rv:"IOVI.CONSERVATORI.", RIC.227b, S.neuv. - Siscia - 5.dílna - ražba z roku 312, nep.nedor., pěkná patina
Licinius I., 308 - 324
AE Follis, Rv:"IOVI.CONSERVATORI.", RIC.7.229a, S.3698 - Siscia - 4.dílna - ražba z roku 313, pěkná patina
AE Radiates, Rv:"IOVI.CONSERVATORI.", RIC.7.44, S.neuvádí - minc. Nicomedia - 1.dílna - ražba z let 321 - 324, nepravidelný okraj, krásná patina
Constantinus I., 307 - 337
AE Follis, Rv:"SOLI.INVICTO.COMITI.", RIC.27, S.3767 - Řím - 3.dílna - ražba z let 314 - 315, nep.exc., nedor., pěkná patina
0/1
Constantinus I. - posmrtná ražba, 337 - 348
AE4, Rv: Constantinus v quadrize, S.3789, S.3789, mírně exc., pěkná patina 2ks
-1-1
Helena, matka Constantina I. Velikého
AE3, Rv:"SECVRITAS.REIPVBLICE." S.3808, RIC.79 - Heraclea - 5.dílna - ražba z roku 325 - 326, pěkná patina R!
Crispus, 317 - 326
AE3, Rv:"DOMINORVM.NOSTRORVM.CAESS.", RIC.148, S.3817 - Ticinum - 2.dílna - ražba z let 320 - 321, nep.nedor., pěkná patina
Delmatius, 335 - 337
AE3/4, Rv:"GLORIA.EXERCITVS.", S.3831, RIC.228 - Thessalonica - 4.dílna - ražba z let 336 - 337, pěkná patina, téměř R!