Mobilizační kříž 1912-1913 - letop.vyvýšené, bronz, VM.2-13-a, Marko.411a, původní stuha, téměř
Mobilizační kříž 1912-1913 - letop.vyvýšené, bronz, VM.2-13-a, Marko.411a, stuha od válečné medaile 1873
Signum Laudis - zlac.bronz - typ 1895, Marko.148b, VM1.29-II-B, na původní válečné stuze
Signum Laudis - zlac.bronz - uherský typ, Marko.148d, podobný jako VM.29-II-B, na původní válečné stuze
2/1/2
Červený kříž - kříž II.třídy - válečná skupina, VM.2-14-4-B, Marko.161a, původní etue f. G.A.Scheid- Wien, mírně poškozený smalt
Velká stříbrná medaile za statečnost, Marko.230a, VM1.5-X-d, vydání z let 1914 - 1917, Sign.Leisek, puncované Ag, dr.hr., dr.rysky, původní válečná stuha
Malá stříbrná medaile za statečnost, Marko.231a, VM1.5-X-G, Sign.Tautenhayn, Nepunc., bez stuhy
2/2/-
Malá stříbrná medaile za statečnost, Marko.231a, VM1.5-X-G, Sign.Tautenhayn, Punc., původní stuha, dr.hr., dr.rysky, tmavá patina
Malá stříbrná medaile za statečnost, Marko.231a, VM1.5-X-G, Sign.Tautenhayn, Nepunc.Ag, nepův. stuha
Malá stříbrná medaile za statečnost, Marko.231a, VM1.5-X-G, Sign.Tautenhayn, Nepunc., torzo stuhy
1/1/3
Válečná pamětní medaile 2.DEC.1873, Marko.364b, VM1.28a, zlacený bronz, krásná patina nepůvodní stuha
Upomínka na službu u 42.pěšího pluku v Litoměřicích b.l. (cca 1900), Nesign., slabě postříbřený bronz 37 mm s původním ouškem a nepůvodní stuhou
Odznak Červeného kříže pro ošetřovatele, Nesign., postříbřený smaltovaný bronzový ovál 25/31 mm se zavíracím špendlíkem, Marko.330
Rakousko - Uhersko, Karel I., 1916 - 1918
Velká stříbrná medaile za statečnost, Marko.234a, VM1.5-XII-C, Sign.Kautsch, Puncov. Ag, dr.hr., dr.rysky, původní stuha
2/2/1
Velká stříbrná medaile za statečnost, Marko.234a, VM1.5-XII-C, Sign.Kautsch, Punc."A", vydání z let 1917 - 1918, škr., dr.rysky, původní stuha, téměř
Malá stříbrná medaile za statečnost, Marko.235a, VM1.5-XII-D, Sign.Kautsch, Punc., hrana, škr., pat., nepůvodní stuha
1/2/1
Rakousko-Uhersko, čepicové odznaky s portréty osob
Císař Fr.Josef I. 1915, Sign. Marchall, bronzový plech 40x32 mm se zavíracím špendlíkem, patina
Císař Fr.Josef I. - Weltkrieg 1914 - 1916, Nesign., měď 22x27 mm se zavíracím špendlíkem
Fr.Josef I., Wilhelm II., Mehmed V. a Ferdinand I. Bulharský, Sign.Brüder Schneider-Wien, zinek 40x22 mm se zavíracím špendlíkem