Čs.revoluční medaile (světlý těžký kov), VM.6-D, II.vydání (1920-1938), bez signatury medailera
Československý válečný kříž 1939, VM.11-B, 1.pražské vydání z roku 1945, ratolest na stuze, nepůvod. etue
Československý válečný kříž 1939, VM.11-C, 2.pražské vydání z let 1945 - 1946, zkrácená stuha
Medaile Za chrabrost před nepřítelem, VM.12-B, I.pražské vydání z roku 1945
Pamětní medaile druhého národního odboje, VM.20, zkrácená původní stuha
Vyznamenání Za práci 1947, VM.neuvádí, VPÚ.5b, bronzový odznak s jehlicí
Řád 25.února - III.třída, VM.28-3, nečíslovaný
Řád 25.února - III.třída, VM.28-3, nečíslovaná, stužka s miniaturou, původní etue
1/1/2
Medaile Za zásluhy o výstavbu ČSSR, VM.33-2, číslov. (29122), punc. Ag925, výroba Zukov, stužka, pův.etue
Medaile Za zásluhy o obranu vlasti ČSR, VM.43-1, Sign.Zukov, Puncov.Ag900
Medaile Za zásluhy o obranu vlasti ČSR, VM.43-1, puncov. Ag900, výroba Zukov, stužka, původní etue, průkaz s udělením "kpt.Janu Aldorfovi - 6.X.1956"
Medaile Za zásluhy o obranu vlasti ČSR, VM.43-1, puncov. Ag900, výroba Zukov, původní etue
Medaile Za zásluhy o obranu vlasti ČSSR, VM.43-III, Sign.Zukov, Puncov.Ag900
Medaile Za pracovní věrnost ČSSR, VM.47-II, punc. Ag925, Sign.Zukov
Pamětní medaile pro dobrovolníky 1918-1919, VM.63-a, I.vydání (1938), Sign.OP, červený bronz
Pamětní medaile pro dobrovolníky 1918-1919, VM.63-b, I.vydání (1938), Sign.OP, světlý bronz
Za věrnost a brannost, VM.66-a-1, ražba do hloubky, na stuze slovenský znak s meči, původní etue signov. V.Piroutek-Stejnokroje-Praha
Za věrnost a brannost, VM.66-a-1, ražba do hloubky, na stuze slovenský znak s meči
Za věrnost a brannost, VM.66-a-2, pamětní medaile s vypouklou ražbou
Národní garda - za věrné služby 1918 - 1919, VM.76-B, DOK.6b, zkrácená stuha s hvězdičkou