Singapur
1 Dollar b.l. (1967-72), P.1d
2-
Surinam
1 Gulden 8.4.1960 - 1.6.1967, sér.CW, P.116
3
Španělsko
5 Pesetas 22.7.1954, P.146 3-, 100 Pesetas 17.11.1970, Pick.152_2 ks
Taiwan
Cent 1949, Pick.1946_5x hnědá skvrna, na rev.modrá poznámka
Thajsko
1 Baht (1955), Pick.74d(5)
N
10 Baht (1969-78), Pick.83a, 20 Baht1971-81), P.84a_2 ks
100 Baht (1978), Pick.89
Turecko
10 Lira 1970, P.186, 20 Lira 1970, P.187b_2 ks
5 Lirasi 1930 (8.1.1968), Pick.179(2)
20 Lira 1970, Pick.187b, 10 Lira 1970, P.193(2) 10000 Lira 1970, P.200(2)_celk.3 ks
Uruguay
10 Pesos 1939, sér.C, Pick.37bc, 50 Pesos 1967, P.46a 100 Pesos 1967, P.47a_celk.3 ks
-1až2
USA - konfederace
20 Dolar 17.2.1864, P.69_5x natrž., utržený růžek KOPIE ze 60.let 20.století
2
10 Dolar 17.2.1864, P.68_podlepená v přehybu USA - Dolar 1988 A, sign.Villopando x Brady, P.480b_popsaná, 2x dírka
USA
10 Dolar 1985, sign.Ortega x Baker, Pick.476_3x natrž. 1 až 2 mm
5 Dolar 17.2.1864, P.67_pravý okraj natrž. 6 mm KOPIE ze 60.let 20.století
5 Dolar 1988, sign.Ortega x Brady, P.481a 5 Dolar 1988 A, sign.Villapando x Brady, P.481b
5 Dolar 1988, sign.Ortega x Brady, P.481a_pozn.modrou tužkou v av.
2 Dolar 1928 G, sign.Clark x Snyder, Pick.378g
3-
2 Dolar 1953 B, Pick.380b
Dolar 2.6.1862, P.39_KOPIE ze 60.let 20.stol.