Hodonín
Reisner J. - 25 let české reálky 1894 / 1919 - dělník při práci v mincovně / šestiřádkový nápis, Nesign., značeno K (Kremnica), dr.hr., téměř R!
Kladno
Šmakal - Krajinská hospodářsko-průmysl. výstava 1902 - stojící postava, vavřín, nápis v kartuši / znaky, lipové snítky, opis, Sign., postř.bronz 53mm, hrany
Klecany
Šmakal - V.B.Třebízský - odhalení pomníku 25.9.1898 - poprsí, písmo / atributy spisovatele, nápis, Sign., Ag 34mm, 20.358g, 2x prasklé razidlo, odušeno, patina
Krems (Křemže v Dolním Rakousku)
Nesign. - 60 let zpěváckého spolku 1928 - Eduard Kremser zprava, dva opisy / 8-řádkový nápis ve věnci, patin.bronz 50 mm, dvě ouška, závěsné šňůry, stuha
0/0/1
Kyšice u Plzně
Upomínka na tábor u Kyšic 27.6.1869 - korunovaný český znak, opis / 6-řádkový nápis, Nesign., cín 26mm s původním raženým ouškem, nep.hr., nep.rysky
Mariánské Lázně (Marienbad)
Neuberger - postříbřená medaile na sto let lázní 1908 - oválné medailonky s portréty zakladatelů, něm.nápis / žena, lázeňský pavilon, nápis, Sign., 40mm, patina
Most (Brüx)
Hospodářská a průmysl. výstava - za zásluhy 1898 - aleg.postava opřená o znak města, krajina / věnec, písmo, Sign., Ag 60mm, 80.467g, hr., škr., rysky R!
Nitra
Nesign. - cínová medaile hospodářské výstavy 1874 - úl a hospodářské atributy, opis / vročení ve vavřín. věnci, 37mm, 14.411g, dr.hr., dr.rysky, patina
Olomouc
Lenhart, Anýž - 50 let Vlasteneckého musea 1933 - tři zakladatelé zleva, opis/ rozevřená kniha, pravěká nádoba, věnec a opis, Sign., bronz 50 mm, Taul.523
Plzeň
Obchodní a živnost. komora v Plzni - Za zásluhy b.l. - městský znak, český opis / tři alegorické postavy, německý opis, Nesign., Punc., Ag 44mm, 30.024g, pat.
Praha
Pátek - Měšťanské bratrstvo výčepníků b.l. - biblický výjev, opis / nápis ve věnci a opis, Sign., na hraně značeno "WP", Punc., 36mm, 20.448g, krásná patina R!
Z humanitní jednoty ku vzájemné podpoře 9.11.1867 - Nejsvětější Trojice, opis / spojené ruce a nápis, Nesign., cín 27 mm s raženým ouškem, Don.4913
Svěcení praporu řemeslnické živn. besedy 17.7.1870 - emblém besedy v perlovci / 6-řádkový nápis, Nesign., cín 24 mm s původ. raženým ouškem, Don.4931, nep.rys.
Slavnost na oslavu vítězství Deklarantů 17.7.1870 - český lev zleva, opis / 6-řádkový nápis, Nesign., cín 22 mm, Don.4932, dr.hr., patina
Rakouský klub luxusních psů b.l. (uděleno v Praze v květnu 1900) - tři psi, opis / udělení ve věnci, Nesign., Ag900, pětiúhelník 43x41mm, 21.416g, etue R!
Praha - novoročenky In nummis veritas - Vladimír Oppl
PF 2004 - renesanční kachel se znakem Jakuba Krčína, opis / v paprscích jména vydavetelů, velké "PF" a opis, Sign., Ag925, 30mm, 14.520g, etue, patina R!
PF 2006 - královna Emma klečící před svatým Václavem, opis / v paprscích jména vydavatelů, velké "PF" a opis, Sign., Ag925, 30mm, 13.154g, etue, patina R!
PF 2008 - kalich na iniciálách Jiřího z Poděbrad / v paprscích jména vydavatelů, velké "PF" a opis, Sign., Ag925, 30mm, 15.733g, etue, patina R!
PF 2010 - Jan Lucemburský - přilba s králov. korunou, chocholem a stuhou, opis/ v paprscích jména vydavat., velké "PF" a opis, Sign., Ag925, 30mm, 14.656g R!
PF 2012 - Zlatá bula sicilská - líc pečeti císaře Friedricha II., opis / v paprscích jména vydavatelů, velké "PF" a opis, Sign., Ag925, 30mm, 13.937g R!