Opava - město
Haléř b.l. OP-PA-VIE, měst.znak / český lev, Kop.8677, Sa.367/158 _dr.okr. R!
Osvětim - město
Haléř (15.stol.), Kop.8682, SJ.1/1, Cu dob.falsum_R!
Těšín, Fridrich Vilém, 1617 - 1625
3 Krejcar kiprový 1621, SJ.75/32, Kop.5639_R!
3 Krejcar kiprový 1624, SJ.85/38, Kop.5647_por.stř. v av. R!
Těšín, Alžběta Lukrécie, 1625 - 1653
Grešle 1649 G-G, Kop.5670, SJ.110/44
Grešle 1650 G-G, Kop.5672, SJ.112/45
Grešle 1651 G-G, Kop.5673, SJ.116/45
Pfennig (Obol) 1651, letopočet pouze "51", SJ.117/49, Kop.5660 _setřelé postříbření R!
Pfennig (Obol) 1652, SJ.120/49, Kop.5664 _setřelé postříbření
Vratislavské knížectví, Jiří I. Vousatý, 1201 - 1238
Brakteát, ve středu hlava čelně s křížem nad hlavou, po stranách písmena Z-I, Kop.6546pod., 22 mm_RR!
Střelecké medaile a odznaky
Karlovy Vary - II. zemské spolkové německé střelby 3. - 12.9.1899 Stojící střelec v klobouku s puškou a znakem, opis / bojová scéna Sign.E.Friedrich, Postř.bronz 37 mm_RR!
Praha - Č.O.Stř. - VI.cena ve střelbě přebor města Prahy odd.vyšší 1922, uprostřed terč, nad ním panorama Hradčan, dole věnec / 6řádk.vyrytý nápis, Nesign., Bronz 38 mm
Vídeň - první spolkové střelby pro Vídeň a okolí, 1883 Rakouský znak, opis / 7řádk.nápis ve věnci, Nesign., Ag 29 mm 11.53 g_dr.st.p o oušku
Údobí let 1918 - 1938
1 Kč 1930
10 Haléř 1935
5 Haléř 1929
Údobí let 1939 - 1945 / Protektorát Čechy a Morava
1 Koruna 1943_tém.
1 Koruna 1944_tém.
Mince PROOF v etui, Údobí let 2001 - 2005
200 Kč 2004 - vstup ČR do EU_orig.etue + kapsle + certifikát