Portugalsko
25 ecu 1995, Vasco da Gama, Ag 42 mm, 27,99 g
PP
Řecko
Ecu b.l., Hamer., Ag 40 mm, 19,60 g, punc 999/1000, škr. na krabičce
Španělsko
Ecu 1992, Kryštof Kolumbus, Ag 40 mm, 19,94 g, punc 999/1000
Švédsko
20 ecu 1992, Gustav Adolf, Ag 40 mm, 25,09 g, punc 925/1000
Evropa, 10 států
Ecu 1993, Evropa na býku, 10 znaků, pozlaceno 40 mm
Centavos 1890 H, 2a1/2 centavos 1917, 5 centavos 1917, 3 ks
Decimo 1916 a 2 decimo 1894, 2 ks Ag
Abdul Hamid II. (1293-1327/1876-1909)
5 qirsch 1904, 1906 (2 ks), celkem 3 ks Ag, KM 294
Hussein Kamil (1333-1336/1914-1917)
5 piastres 1917, KM 318,1 a 319, 2 ks Ag
Fuad I. (1341-1372/1922-1936)
5 piastres 1923, Ag, KM 336
Republika I. (1953-1958)
5 piastres 1955 a 1956, KM383 a383a, 2 ks
25 piastres 1384-1964, Ag 10/720, KM 406
Pound 1387-1968, Ag 25/720, KM 415
Pound 1361-1972, Ag 25/720, KM 424
5 centavos 1914, 10 centavos 1911 a 25 centavos 1914, 3 ks
Menelik II. (1889-1913)
Gersh 1891 A
10 markkaa 1970, Paasikivi (Ag)
50 cent 1866 K
Centime LAN 6 a LAN7, 5 centime AA LAN8, BB LAN8, LAN4A, decime LAN 5D, celkem 6 ks
Centime 1849 A, 1850 A, 1851 A, 1853 BB, 1856 W, 1862 BB, 2 centime 1854 BB, 1861 BB, 1862 A a 1890 A, 10 ks