Československá federativní republika
Řád "Milana Rastislava Štefánika" IV. třída číslo "09" +malá stužka a odznak Nov. 196a orig. etue "R"
0/0/0
Řád "Milana Rastislava Štefánika" V. třída, číslo "119" +malá stužka a odznak Nov. 196b orig. etue "R"
Medaile "Za zásluhy" I. stupeň pozlac. Ag +malá stužka se skř íženými meči Nov. 198a orig. etue
Medaile "Za zásluhy" II. stupeň Ag +malá stužka Nov. 198b orig. etue
Medaile "Za zásluhy" III. stupeň bronz +malá stužka s meči Nov. 198c orig. etue
Hasičské medaile a odznaky
Odznak "Zemská ústřední hasičská jednota Království českého", náp isy ve zkratkách (kolem r.1900) smalt. mosaz 19x21 mm jehli ce
Mečeříž - Vzpomínka na župní sjezd 28.6. 1914, 6-ti řádk. nápis / Kráčející hasič s trubkou, opis PRO VLAST A BLIŽNÍHO sign.: Šmakal Praha Sn 29 mm orig. ouško_vlas. rys.
Čepicový odznak: I. Republika - lev v červeném štítu, zlacený 61x 52 mm (v rv.: Autor. právo svazu DH); 2/ Čepicový odznak I. Repu blika 46x51 nm 2 ks_bez úchytu
-1-2
Čepicový odznak: I. Republika -Štít se lvem převýšený královskou korunou, zasazený do bronzu s hasič. atribury 80x40 mm smalt. _schází zapín. spona
Odznak "Památka na 37. sjezd a oslavu 40 let. trvání hasič. župy Podlipanské v Tuchorazi 22.VI. 1924 raž.: Karnet-Kyselý Al 26x30 mm pův. jehlice
RL
Odznak "Sjezd dobrovol. has. Č.S. 1925 v Brně", Moravská orlice a hasič. atributy bronz. plech 28x39 mm +trikolorní stužka spo nka
Odznak "Hasičský den župy Rokosovy č. 55, 10 září 1933 v Brně" hasič se stříkačkou uhašuje plameny bronz. plech 24x41 mm špe ndlík
Rakousko - Rohrbach, 25. výročí dobrovolných hasičů 10.7. 1898, č tyř řádkový němec. nápis a opis / Uprostřed hasičské atributy, op is: GOTT ZUR EHR DEM NÄCHSTEN ZUR WEHR mosaz 31 mm orig. ouško
Šlarafie
Jihlava - Na 5-ti cípé hvězdě ve zlaceném věnci s přilbici a výre m na vrcholu, rytířský kulatý štít s meči a zlac. ježkem uprostře d, na přilbici nápis: MARS výrobce: A.Schwerdt. Stuttgart 66x77 mm
Nášivný odznak - "Hlava výra", nad hlavou styliz. hrad s okny dutý bronz 15x19 mm průlis pod hlavou 6 mm
Nášivný odznak - "Ost - Jaken Neoticinia" (Nový Jičín), lisovaný mosaz. plech 36x25 mm
Nášivný odznak - "PONTANA" (Most), stojící výr na městském znaku s hradbami a hornickými kladívky lisovaný zlacený plech 23x29 mm
Nášivný odznak - "PRECIOSA ISERINA" (Jablonec n.Nis.), stojící vý r dutý bronz 14x34 mm
Nášivný odznak - "PRECIOSA ISERINA / JUVAVIA / PRAGA" (Jablonec n .Nisou), nad štítem s nápisem hlava výra, dole vsazená červená ku lička mosaz. plech 19x35 mm
Rakousko - Windobona (Vídeň), stoj. výr na podstavci s nápisem prořezávaný stříbřený kov 15x19 mm