Šejnost Josef, 1878 - 1941
Obchodní a živn.komora v Plzni - Za zásluhy 1924 - Merkur a Vulkán, nápis / sedící žena, znak, písmo, postř.železo 50 mm, 60.997g, patrně unikát RRRR!
Obchodní a živn.komora v Plzni - Za zásluhy 1924 - Merkur a Vulkán, nápis / sedící žena, znak, písmo, poměděné železo 50 mm, 60.800g, patrně unikát RRRR!
Mileniová replika "denáru svatého Václava" 1929 - český lev, opis / kříž v kroužku, opis, Sign., Nepunc., Ag 22mm, 1.455g, PŠ.150, patina, téměř
Praha - odznak na milenium svatého Václava 929-1929 - stojící svatý Václav, nápis, Sign., masivní bronz 25x30 mm s jehlicí
Šimonovský Bedřich, nar.1871
Milan Rastislav Štefánik, b.l. (patrně 1919) - poprsí zleva, opis, Sign., litá jednostranná medaile, bronzově patinovaný zinek 59 mm, téměř
Josef Svatopluk Machar, 1864 - 1942, b.l. (1924) - poprsí zprava, nápis, jednostranný litý bronz 65x85 mm, PZ.404, pěkná patina
Španiel Otakar, 1881 - 1955
Jsem ražen z českého kovu - 10.výročí republiky 1928 - sv.Prokop orá s čertem, havíř, opis / státní znak, sv.Václav s rytíři, Ag987, 34mm, 19.884g, nep.hr.
Jsem ražen z českého kovu - 10.výročí republiky 1928 - sv.Prokop orá s čertem, havíř, opis / sv.Václav s rytíři, st.znak, Sign., Ag987, 34mm, 19.812g, dr.hr.
Větší medaile na milénium sv. Václava 1929 - svatý Václav na koni, andělé, vročení / svatý Václav, znak, opis, Punc., Ag987, 40mm, 30.056g, nep.hr., patina
Tříska Jan, 1904 - 1976
Matěj Rejsek, český gotický architekt, 1949 - Prašná brána, chrám sv.Barbory, plán, kružítko, opis / klenba, 9-řádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 60mm
Uchytilová-Kučová Marie, 1924 - 1989
Jan Masaryk - In memoriam 10.III.1948 - poprsí zleva, nápis / stařec v kápi a dívka s palmovou ratolestí, vročení a nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm
Úprka František, 1868 - 1929
Nešťastná vojna 1903 - dívka v kroji truchlící nad padlým vojákem, nápisy, Sign., Železárny Rožmitál, pokovená litina 165x603 mm se dvěma úchyty
Walter Otakar, 1890 - 1963
Hynek Palla - náčelník Sokola a sborm. Hlaholu 1937 - poprsí zpředu, vročení, opis / lyra, ratolesti, panoráma města, opis, Sign., patinovaný bronz 40 mm
Weiss Jan, 1794 - 1861
Anton Stein, profesor vídeňské university b.l. (1834) - poprsí zleva, lyra, opis / Aténa učí dítě, symboly moudrosti, opis, Sign., měď 52mm, 60.888g, patina R!
Hospodářská společnost pro Moravu a Slezsko b.l. - stojící Ceres se symboly úrody, nápis / symboly moci a bohatství, písmo, Sign., bronz 62 mm, krásná patina
Zeman Karel, 1949 -
Karlovy Vary - 5.výročí založení pob. ČSPDP 1987 - poprsí Jeana de Carro, zakl.lázní, opis / pohled na město, nápis, Sign., Punc.Ag900, 60mm, 115.603g, etue
Karlovy Vary - 5.výročí založení pob. ČSPDP 1987 - poprsí Jeana de Carro, zakl.lázní, opis / pohled na město, nápis, Sign., patin. bronz 60 mm, etue
Zimpel L.
Horní Rakousy - Zemská kulturní rada - Uznání zásluh b.l. - zemský znak v kartuši, opis / 4-řádkový nápis ve věnci, Sign., Ag 39mm, 29.453g, vlas.rysky, patina
Brno
Heuberger - otevření železnice z Vídně do Brna 1839 - historická lokomotiva Pluto, opis / 9-řádkový nápis, Nepunc., dutá Ag medaile 27mm, 3.668g, škr., pat. R!
I.D.Boehm - pomník Josefa II. v Rousínově, opis / 7-řádkový nápis v bohatém věnci, Sign., měď 47 mm, 37.005g, nepatrná vada razidla v aversu, krásná pat.