Německo - Lipsko
Firma Zschirsche und Köder - numismatický obchod 1855 - erb s přilbicí, ornamenty/ 8-řádk.nápis, ornamenty, Nesign., měděná klipa 27x27mm, nep.hr., skvrnka, tém.
Německo - 3.říše, 1933 - 1945
Roth - AR medaile na olympijské hry v Berlíně 1936 - žena s vavřín.věncem a ratolestí, opis / emblém her na zvonu, opis, Sign., Ag999, 21.926g, dr.hr.,dr.rys.
Drentwett - Vorarlberský hospodářský spolek 1862/1887 - hospodářské atributy, opis / 2-řádk.nápis ve věnci, Sign., Ag 32mm, 11.511g, nep.hr., nep.rysky, patina
Rak. sociální demokracie - 50 let revoluce 1848/1898 - střetnutí občanů s vojskem, průčelí budovy, opis / letopočet ve věnci, Nesign., postř.měď 50 mm, patina
Rak. sociální demokracie - 50 let revoluce 1848/1898 - střetnutí občanů s vojskem, průčelí budovy, opis / letopočet ve věnci, Nesign., měď 50 mm, rysky, patina
0/1
Bachmann - generál Bojadjew b.l. (1916) - poprsí mírně zprava, opis / český znak podložený mečem, Sign., patinovaný zinek 50 mm, téměř
Emerich Hadfy von Livno - generál infanterie 1917 - poprsí zprava, ratolest, faksimile podpisu, nápis, Nesign., postříbřený zinek 38x70 mm, pěkná patina
Rumunsko
Karol II. - XVII.mezinár. antropologický kongras 1937 - poprsí zprava, opis / učenec s lebkou, archeolog. lokality, opis, Sign., postř.bronz 60 mm, tmavá pat.
Rusko
Alexandr I. - úmrtní medaile 1825 - poprsí zleva, německý opis / 7-řádk. německý nápis ve věnci, Sign. Brandt, měď 44 mm, stopa po čepu, hrany, rysky, pat.
Světová výstava žacích strojů 1904 - muž na žacím stroji se dvěma koňmi, ruský nápis / nůž stroje, písmo, bronz 31 mm s původním ouškem, pěkná patina
Slovensko
Začátek ražby euromincí na Slovensku 19.8.2008 - znak, Kriváň, Bratislavský hrad, mince, opis / hala mincovny, Nesign.(Poldaufová), Au925, (27.0g), karta
Vstup Slovenska do Eurozóny 2009 - Bratislavský hrad, 3-řádkový nápis / Europa na býku, hvězdy, dva opisy, Nesign., Ag925, 38mm, 18.027g, nep.rysky
Švédsko
Carl XVI. Gustav - AR korunovační medaile 1973 - hlava zleva, opis / žena nabírá vodu, Sign.Linde, Punc., Ag999.5, 50mm, 76.800g, č.2196/3000, pův.ouško
Tyrolsko
Sebald a Drentwett - 500 let unie s Rakouskem 1863 - Rudolf IV. a Margareta, vročení, opis / znak a opis, cín 37 mm s pův. ouškem, Haus.1613, vada raz., skvr.
USA
Saint Louis - Světová výstava 1904 - alegorie, opis / orel sedící na tabulce s nápisem, dva delfíni, Sign., zaoblený bronzový trojúhelník 70 mm, pěkná patina
Velká Británie
Anna - na vítězství v Brabantsku 23.5.1706 - královna vítězí nad Ludvíkem XIV., opis / alegorie a štíty se jmény 12 dobytých měst, Ag 43mm, 29.503g, rysky, pat.
William Shakespeare - pamětní medaile 1842 - poprsí čelně, opis a nápis / rodný dům, opis a vročení, Sign.Young-Taylor, bronz 38 mm, pěkná patina, téměř
Motoristické medaile a plakety
BSČM (Branný svaz českosloven. motoristů) - členský odznak na chladič automobilu b.l., Nesign., smaltov. zlacený bronz 90x90 mm s dvěma upínacími dráty R!
Smaltované odznaky
Čs. výbor olymp. 1952, Sign. Zukov, Punc. Ag900, smaltované stříbro 23x35 mm se zavír. špendlíkem R!
Sportovní medaile, plakety a odznaky
IWF (Mezinárodní vzpěračská federace) 1996 - 100 let Olypijských her, Nesign., Ag999, 33mm, 15.55g, kapsle, etue, certifikát