Různé
Album na bankovky - od německé firmy ABRIA s 50 listy tmavě červený koženkový obal 140x230 mm
N
Album na bankovky - plátěné 50 listů, zelené desky 165x240 mm
Z
Rusko - Ag řetízek k hodinkách tvořený 10 Kop.1914 - 2x a 1916 - 8x_celk.10 ks s karabinou
Novoražby a repliky
Čechy, Jan Lucemburský - pražský půlgroš (anglický typ) Sign.R85, Bílý kov 22 mm
Čechy, Karel IV. Pražský groš - replika, obecný kov_z 1/2 ned.
NDR
Fr.Ludwig Jahn - společnost na podporu olympijské myšlenky 1973 Poprsí čelně, opis / DDR olympijské kruhy, opis, Ni 40 mm
Čechy, Václav II. Pražský groš - novoražba, punc.1995 "b"
Ag prsten, Náušnice - 3x, řetízek - 2x_6 ks celk.váha 7,02 g
Dámský náramek - leštěná mosaz, prům.70 mm, 8,73 g, 4.92 g_2 ks
Album na mince Helvetia, 8 listů s velkými, středními a malými okénky, 220x230 mm, modré desky
USA - Dolar 1878 - pozlac.bronz, 10 mm, 0,8 g
Čechy Václav II. - Parvus, Sign."W", Ag 16 mm, 0,52 g
Medaile za službu vlasti ČSR, VM.44-I_orig.stuha
Československo - různé
Jehlicová spona k vyznamenání - např.Čs. válečný kříž, označení na výložky - 5x_celk.6 ks
Český myslivecký svaz - za socialistickou myslivost, b.l. Smaltov. ovál 30x42 mm_s kov.přívěskem ZA ZÁSLUHY
1/-/1
Německo - III.říše
Odznak za zranění, helma se svastikou, zkříž.meče 45x38 mm, duté černé Fe, 2.typ z l.1940-45, Nim.3846, Niem.7.04.15-1, Hart.45_připínací
Rusko
Alexandr I. - medaile za čest zasloužilému vojákovi, 1806 Vojenské trofeje / 5řádk.nápis, Postř.bronz 29 mm, Čep.222 _ouško se závěsem bez stuhy KOPIE
Rusko, 1991 -
Potápěčcký kříž "Za zásluhy", modrý smalt, 44x44 mm Moskev.minc.dvůr_orig.šroub
0/-
Námořnická hvězda 300 let ruského loďstva, zelenobílý smalt 60x60 mm_šroubovací
Námořnická hvězda 300 let ruského loďstva, modrobílý smalt 60x60 mm_šroubovací