Odznaky - ČSR
ČEZ - vzorný pracovník - 2x, HÚŽ - vzorný prac.podniku, Energet.strojírny Brno - vzorný pracovník_s jehlou celk.4 ks
ČSČK - dobrovolná sestra, b.l., kruhový smaltov.odznak_připínací
Odznaky - NDR
konvolut různých odznaků_připínací 5 ks SSSR - konvolut různých odznaků_připínací 4 ks
0až1
FDJ + FDGB - ze 60. - 80.let 20.stol._připínací 6 ks
FDJ - für gutes Wissen, č.622, Smaltov.odznak_připínací
Berlín - setkání něm.mládeže 27.-30.5.1950, Plech_připínací Lispsko - III. parlament - setkání mládeže o svatodušních svátcích 1949, Plech_připínací
Porcelánové nouzovky
Sasko - 50 Fenik 1921, hnědý porcelán 22 mm
Schlaraffia
Opaviae - dvě objímající se sovy - na stuze 25/3 OPAVIAE U.40 Dutý stř.odznak 24x29 mm_s dvěma úchyty v rev.
Porta Moraviae - pod hlavou sovy P.M. v ozdobné bráně Znm přívěsek 17x30 mm-orig,.ouško
Sokolské medaile a odznaky
Praha - konvolut z let 1920 - 1937_chybí jehly celk.5 ks
Sportovní medaile, plakety a odznaky
ČSR - medaile s hráči volejbalu, b.l. Bílý kov 102 mm_jednostr. na červené sametové podložce
Lezecký spolek Prachov - 100 let 1907 - 2007 Prachovské skály v zalešněné krajině, Nesign., Bronz.ovál 32x40 mm_jednostr.
0/-
Účelové a konzumní známky
Vídeň - Floridsdorf - 2 Heller b.l., potravinářský sklad c.k. Severní dráhy - Bronz. 8hrann.známka 19.5 mm
Vojenské a legionářské medaile a odznaky
Hranice - sjezd ČOL župy moravskoslezské 5.-6.VI.1938_s jehlou S-B svaz bojovníků za svobodu - po r.1945_s jehlou Nědvědice - slet sokolské župy 1.7.1928, 32x44 mm_s jehlou
Různé
Album na bankovky - plátěné_50 listů
Z
ČSR - 2 Kč 2018 s orig.kartou "Již 25 let razíme tradiční hodnoty 1993 - 2018",č.4887, vydala Česká mincovna Jablonec n.N.
N
Certifikát (orig.karta) k 5000 Kč 2012 - Negrelliho viadukt Certifikát (orig.karta) k 5000 Kč 2013 - most v Lenoře
Certifikát (orig.karta) k pam.mincím ČR z let 1995 - 1999 - 13x + certifikát k pam.medaili k zavedení Euro měny_celk.14 ks
Krabička ČNS - na 5.000 Kč - 1x na 0/0, 1x na proof_2 ks