Novoražby a repliky
Mexiko - 50 Pesos 1947 - pozlac.replika zlaté mince, 22,44 g
Německo - Výmarská rep. - 5 Marka 1927 F Tübingen - GALVANO
Čechy, Václav II. Pražský groš - novoražba, punc.1995 "b", 3,9 g
Čechy, Václav II. Pražský groš - novoražba, punc.1995 "b"
Různé
Pořadač se 46 průhlednými listy s černými listy vel.A4 - vhodné k použití na bankovky
Z
Československo - různé
Červený kříž - stuha k vyznamenání čs.červeného kříže ČSR - ROH - za obětavou práci - náprsní stužka se štítkem Mongolsko - stužka k medaile k 50.výr.lidové revoluce
Medaile za obětavou práci pro socialismus, VM.IV-62 orig.stuha + stužka + orig.etue
0/0/0
Lidové milice - Hvězda štábu LM, Smalt.45x45 mm_šroubov.
Lidové milice - Vzorný milicionář - bez šroubu, LM - střelecký štítí s terčem, Čepicové armádní hvězda_celk.3 ks
Lidové milice - Vzorný střelec lidových milicí, bez čísla _2x se šroubem, 1x s úchyty celk.3 ks
České dráhy - odznak jezdím bez nehod a závad - I.stupeň čísl.5723, Sign.Zukov Praha 3_připínací v pův.etui
0/-
České dráhy - odznak jezdím bez nehod a závad - III.stupeň nečíslov., Sign.Zukov Praha 7_připínací v pův.etui
Belgie
Stuha k medaili dobrovolníka 1940 - 1945, délka 750 šířka 40 mm + stužka - 3x, Stuha k Řádu červeného kříže, délka 300 mm, 158 mm šířka 37 mm - 2 ks_celk.6 ks
N
Francie, III.republika, 1871 - 1941
Stuha k Medaili za zranění, NDR - stuha k Pam.medaili na 30 let DDR, Velká Britálie - stuha ke Kábulské a Kandaharské hvězdě_celk.5 ks
Německo - Prusko
Vilém I. - náprsní stužka k pamětnímu kříži 1866, Nim.1938 _připánací
-1/-
Německo - D D R
Medaile Bojovník proti fašismu 1933 - 1945 Dvojportrét, opis/ státní znak, opis, 32mm_se stužkou
Medaile za zásluhy o DDR, 1x stříbrný 1x bronzový 1x stužka s miniaturou_s připín.stužkou 3 ks
Medaile za zásluhy o DDR_se stužkou + samost.stužka
Medaile za zásluhy o zřízení a posílení NDR 1949 - 1979 _se stuhou
Německo - B R D
Bundeswehr - výkonostní odznak po r.1966, 42x53 mm_připín.