Údobí let 1990 - 1993
100 Kčs 1993 - Břevnovský klášter, kapsle
10 Kčs 1990 - TGM, Sign.RONAI, téměř
10 Kčs 1990 - TGM, Sign.RONAI, nep.hr., téměř
Mince PROOF v etui, Údobí let 1953 - 1960
10 Kčs 1957 - Komenský, nep.skvrnky
Mince PROOF v etui, Údobí let 1961 - 1969
25 Kčs 1965 - Osvobození
10 Kčs 1966 - Velká Morava
10 Kčs 1967 - Istropolitana
Mince PROOF v etui, Údobí let 1970 - 1980
50 Kčs 1972 - Myslbek, patina
50 Kčs 1978 - Kremnica, patina
100 Kčs 1980 - Parléř, patina
Mince PROOF v etui, Údobí let 1980 - 1985
500 Kčs 1981 - Štúr, skvrnky
500 Kčs 1983 - Národní divadlo, patina
Mince PROOF v etui, Údobí let 1986 - 1990
500 Kčs 1987 - Lada, skvrnky
500 Kčs 1988 - Matica slovenská
Mince PROOF v etui, Údobí let 1990 - 1993
100 Kčs 1991 - Mozart, poškozená etue
Česká republika, 1993 -
200 Kč 1994 - vylodění v Normandii, zcela nepatrné skvrnky, kapsle, etue, karta a britský certifikát
200 Kč 1997 - běh Běchovice - Praha, nep.skvrnky, kapsle
200 Kč 1998 - Přemysl Otakar I., nep.skvrnky, kapsle
200 Kč 1999 - 100 let VUT v Brně, kapsle, etue, nep.skvrnky
200 Kč 1999 - 200 let Akademie výtvarných umění, kapsle, etue, nep.skvrnky