Reklamní známky
ČSR - Jánošíkův dukát pro štěstí 1713, Bronz 28 mm, ČSR - mincovna Republiky československé v Kremnici, Bronz 26 mm SHELL žetony Apollo 11, Leonardo da Vinci, Mosaz 26 mm_celk.4 ks
Praha II. Spálená ul. - restaurace U Ježiška, b.l. Pražské jezulátko čelně / 6řádk.nápis Nesign., Pozlac.bronz.ovál 18x23 mm_orig.raž.ouško Svátostka - Lourdy, Bílý kov 20x30 mm (kosočtevrec)_orig.raž.ouško
Numismatické medaile a ražby numismatiků
Sdružení hradeckých sběratelů 2008 / PF 2010 Poprís Leopolda I., vročení / podpisy členů SHS v 6 řádcích, opis Sign.Soušek, Al 40 mm
Skautské medaile a odznaky
Příbor - 15 let skautingu 1937, Bronz dutý 22 mm_s jehlou ČSR - odznak, lilie s psí hlavou uprostřed, 30 mm_přišívací
Sokolské medaile a odznaky
Česká Třebová - jubilejní slet sokol.župy východočeské Pippichovy 1865 - 1935, Bronz.odznak ve tvaru letícího sokola s jehlou, podložené látkovou stuhou s vyšívaným nápisem Česká Třebová - 20 let čs.samostatnosti 3,.4.IX.1938, Bronz_s jehlou
Čechy - Vlasti zdar, 5x13 mm_s jehlou Sklautský odznak, lilie se lvem, 8x9 mm_s jehlou
Olomouc - Uherské Hradiště slet sokolský 1911, Bronz_připín.
M.Ostrava - krajský slet sokolstva 1913, Bronz 29x39 mm_s jehlou
Praha - odznak II.středoškolských her při VIII. všesokolském sletu 1926, Nov.VIII.01a, sign.A.Odehnal, Bronz neprav.34x35 mm _připín. s trikolorou
Praha - sletový odznak VIII. všesokolského sletu 1926 pro dorost, Nov.VIII.03a_připín. s trikolorou
Praha - slavnostní sletový odznak na VIII.všesokol.sletu 1938 Bronz postř. 26x30 mm, Nov.X.9a_připín. s trikolorou
Praha - odznak IX. všesokolského sletu 1932 + med.J.Tyrše na trikolóře Sign.v rev.: I.B.Pichl Provazník a syn
Praha - odznak IX.všesokol.sletu + med.J.Tyrše na trikolóře, Nov.IX.10a
Opava - 50 let Sokola, krajský slet sokolstva 17.VI.-1.VII.1934 Bronz odzn.23x37 mm_s jehlou a trikolorou
Hrušov - slet župy těšínské Jana Čapka Bronz.dutý 28x47 mm_připínací
Praha - odznak X. všesokolského sletu, 1938, Nov.X.13b_se špendl.
Praha - odznak X. všesokolského sletu, 1938, Nov.X.13a _s bikolorou
Praha - odznak XI. všesokolského sletu, 1948 Orel s rozepjatými křídly, 2řádk.nápis, Nov.XI.09.a_připín. s trikol.
Praha - zdar XI.sletu 1948, lipová ratolest, vročení / sokol s lipovou ratolestí, text, Punc. Ag 16 mm_orig.ouško ČSR _ československý dobrovolec 1945, Bronz.odznak_s jehlou
Praha - předsletové tělovýchovné slavnosti československých škol 12. - 30.VI.1947, Bronz 31x43 mm_připínací