Německo - III.říše
Etue originální k Pamětní medaili 13.3.1938 _vrchní část etue poškoz. - patrně poleptaná
pošk.
Vyznamenání Německé sociální péče 3.stupně 47.3x52.3 mm, 40 g, Nim.3563_se stuhou KOPIE
Olympijské vyznamenání II.třídy, Smaltov.kříž, Nesign. Niem.6.02.21-b_se tuhou KOPIE
0-/0
Hodnostní pyramidy zlacené: hvězdy Dienstgradstern NVA Wehrmacht _celk.4 ks
Záslužná medaile Řádu německého orla s meči Sign.na kroužku L/58, 37.8 mm, 24 g, Nim.3487_se stuhou KOPIE
Vyznamenání pro zahraniční útvary ve službách Německa Kříž 5.pluku donských kozáků 28.10.1941, smaltov., Nim.4066 _šroubov. KOPIE
Odznak za námořní boj Luftwafe, 41.8x54.6 mm, 25 g, Hart.193_připínací KOPIE
Odznak válečný pro posádky bitevních lodí a křižníků Zn 44x57 mm, 26 g, Nim.3927, Niem.7.09.08-d_připínací KOPIE
Odznak za prolomení blokády, Sign.Otto Placzek Berlin Zn 48 mm, 32 g, Nim.3932, Niem.7.09.09-c_připínací KOPIE
Německo - B R D
Bundeswehr - výkonostní odznak po r.1966, 42x53mm_připín.
0/-
Německo - D D R
Vojenský odznak třídního specialisty III. třídy - letecký inženýr vzor 1986_2 úchyty na matice (jedna chybí)
Německo
Vojenská šňůra na uniformu zelená 30,5 cm Dvě očka, jeden spletený váleček
Z
Vojenská šňůra na uniformu s karabinkou - khaki zelená 92 cm, délka karabinky 3,5 cm
Vojenská šňůra na uniformu s píšťalkou - tmavěmodrá (patrně námořnictvo), 33 cm, délka píšťalky 7 cm
Polsko
Záslužný kříž PRL bez mečů (1952) - III.třída, WB.112/2c, Gross.179 _orig.stuha + miniatura s kovovou stužkou
1/-/1
Odznak Předák socialistické práce, Smaltov.odznak 34 mm _s maticí
Medaile Za obětavost a odvahu při záchraně života a majetku (1960) WB.132, Gr.214_orig.stuha Pamětní medaile na 10 let PLR, 22.VII.1954, WB.133, Gr.215, orig.stuha
0/0/0
Zasloužilý pracovník min.práce_kovová stuha Mödling - známka na 25 litrů - Patent Fleischmann Mosaz.ovál 27x38 mm - účelová známka_jednostr.
2/-
Záslužná medaile Národní vzdělávací komise,Tmavý bronz 36 mm WB.-, Gr.350, Zajac.32/5_orig.stuha Medaile za dlouholetou práci v hornictví - 25 let, Bronz_orig.stuha