Francie, republika, 1871 -
Francouzský válečný kříž 1914 - 1918, VFR.12d, BB.372, nesprávná úzká stužka
Konvolut miniatur různých válečných křížů 4ks
Maďarsko
Pamětní medaile na I.světovou válku pro bojovníky, VM.54-I, hrana, vl.škr., rysky, patina, bez stuhy
1/2/-
Německo - Výmarská republika
Pamětní kříž pro bojovníky 1914-1918, Nesign., magnetický, ND.7.01.01.1, Nimmergut.3803, bez stuhy
Německo - BRD
Dělostřelectvo - náprsní odznak, Sign.OLC, patinovaný postříbřený bronzový plech 46x53 mm se čtyřmi patkami
Dělostřelectvo - náprsní odznak, Sign.OLC, postříbřený bronzový plech 46x53 mm se čtyřmi patkami
Berlín - čepicový odznak s městským znakem (patrně policejní)
1-
Hannover - hasičský odznak za 40 let služby (1954), Nimmergut.1786, Nesign., pozlacený a postříbř. bronz 40/48 mm se sponou
Spojka čtyř stužek (po roce 1945) - Záslužný kříž s meči, Medaile za zimní tažení na východě, Sportovní odznak, Rumunská medaile za tažení proti SSSR
Polsko - závěsné miniatury řádů a vyznamenání
Řád Praporu práce RPL (1952) - II.třída, jako WB.106-2-b, smaltovaný postříbřený bronz s jehlicí
Záslužný kříž RP (1944) - I., II., III. třída, jako WB.112-1-abc, pozlacená, postříbř., patinovaná
Konvolut závěsných miniatur křížů se smaltovaným kovovým závěsem a jehlicí 8ks
Konvolut závěsných miniatur křížů se smaltovaným kovovým závěsem a upínací patentkou 8ks
Konvolut závěsných miniatur medailí se smaltovaným kovovým závěsem a jehlicí 10ks
Konvolut závěsných miniatur medailí se stužkou a připínací patentkou 10ks
Konvolut miniatur vojenských odznaků 10ks
USA
Stříbrná hvězda za udatnost (1942) - miniatura, jako BB.97, jako Kerrigan.18a, zlacený bronz se stříbrnou středovou hvězdou, stužka
Medaile Národní obrany (1953), Kerrigan.56a, malá stužka
Velká Británie
George V. - AR miniatura medaile Za všeobecnou námoř. službu 1915, jako K-K.C46/1, jako Joslin.148, zkrácená stuha
George VI. - Miniatura hvězdy za válku 1939 - 1945, jako K-K.C49, jako Joslin.151a, původní stuha
1,1-