Belgické povstání, 1789 - 1790
Brabantsko - AE jeton na vyhlášení samostatnosti 1790 - 7-řádkový nápis ve věnci/ 7-řádkový nápis ve věnci, měď 34mm, 13.038g, M.2195(AR), FW.II.11369, patina
Flandry - AR jeton na vyhlášení samostatnosti 1790 - desetiřádkový nápis ve věnci / 5-řádk.nápis, Nesign., 33mm, 12.425g, M.2196, H.3178, nep.exc., krásná pat.
Leopold II., 1790 - 1792
AE menší jeton na holdování belgických stavů 1791 - poprsí zprava, opis / pětiřádkový nápis ve věnci, Nesign., 21mm, 3.517g, Nov.K.7c, M.0, H.3264, patina
František II., 1792 - 1835
Guillemard - AR medailka císař.očkovací komise 1803 - matka s dítětem, květiny ve váze, opis / Aeskulapova hůl, věnce květin, písmo, 26mm, 5.791g, PG.135, dr.hr
Lerch - německá medaile na obsazení Paříže 30.5.1814 - nápis ve vavřínovém věnci/ nápis uvnitř roztrhaného řetězu, Sign., patinované lité železo 53 mm, skvrny
Arcivévoda Johann - říšský kancléř, 1848 - 1849
Sebald a Neuss - na volbu říšským kancléřem 1848 - poprsí mírně zleva, opis / budova národ. shromáždění ve Frankfurtu, opisy, Sign., Ag 40mm, 26.102g, rysky
AR česká medaile Za dobré chování a hledění koňů - hlava zleva, latinský opis / český nápis, Nesign. (Tautenhayn), ČS.1531, Ag 33mm, 18.399g, dr.hr. R!
AR něm. medaile Za dobré chování a hledění koňů - hlava zprava, latin.opis/ 5-řádk.němec.nápis, Nesign. (Tautenhayn), Ag 34mm, 18.337g, ČS.1533, nep.hr.
100 let vdovské a sirotčí pokladny dělostřelců 1864 - Marie Terezie, opis/ Fr.Josef I., opis, Sign.Pittner, cín 60mm, H.3784(Ag), Haus.1630, dr.rysky, patina
Tautenhayn - návštěva Božího hrobu v Jeruzalémě 1869 - portrét zprava, opis/ personifikace Víry mezi dvěma anděly, opis a nápis, měď 72mm, 122.907g, H.3806(AR)
Scharff - Světová výstava ve Vídni 1873 - portrét zprava, opis / výstavní pavilón Rotunda, 2-řádkový nápis, Sign., postříbřený bronz 41 mm, hr., vl.škr.
Nesign. - klipa na 40.výročí vlády 1888 - poprsí zprava, znaky, opis / znak, dubové ratolesti, opis, postř.bronz 33x33 mm s původní dírkou pro zavěšení
Christlbauer - česká medaile na návštěvu Prahy 1891 - poprsí zprava, český opis / český 5-řádkový nápis ve věnci, Sign., zlacený bronz 54 mm, Haus.714, skvrnky
Tautenhayn jun. - plaketa na 50 let vlády 1898 - mladé a staré poprsí císaře, vavříny, 3-řádk. nápis, Sign., patinovaný bronz 100x40 mm, 74.075g, skvrnky
Hejda - plaketa na 60 let vlády 1908 - poprsí zleva, vročení / koruna, skupina osob, vavříny, vročení, nápis, Sign., patin.bronz 57x80 mm, nep.škr., téměř
Tautenhayn - cena ministerstva obchodu 1908 - poprsí zprava, opis / alegorie, opis, bronz 57mm, 66.321g, hr."ISTITUTO PER LE PICCOLE INDUSTRIE TRIESTE", rys.
Placht - medaile na anexi Bosny a Hercegoviny 1910 - císař na koni zprava, opis a nápis / personif. Bosny, v pozadí Mostar, Sign., bronz 75mm, 161.290g, patina
Tautenhayn - cena min. veřejných prací 1910 - poprsí zprava, opis / alegorie, opis, bronz 57mm, 69.729g, "I.DĚLNICKO-ŽIVNOSTENSKÁ.....VÝSTAVA.V.NOVÉ PACE"
Alžběta, manželka Františka Josefa I., 1837 - 1898
Neuberger - klipa na odhalení pomníku ve Vídni 1907 - portrét zleva / pomník v parku, císařská koruna, 2-řádkový nápis, Sign., bronz 18x23 mm s pův.ouškem
Coudenhove-Kalergi, hrabě Johannes, 1893 - 1965
Hartig - AR pamětní medaile na rozšíření titulu 1917 - poprsí zprava v uniformě, opis / znak na plášti pod korunou, opis, Sign., Punc., 44mm, 29.903g, patina