Brno - městská ražba
Městský peníz s orlicí z let 1439 - 1452, Rad.9, SNS1.tab.XXII/450,456, 0.506g, 0.401g, nedor. 2ks
2
Městský peníz se šachovanou orlicí, Rad.16, SNS1.457, ražba bez čtyřrázu po roce 1452, 0.402g, nedor., nepravidelný okraj střížku, pěkná patina
1-
Městský peníz se šachovanou orlicí, Rad.16, SNS1.457, ražba po roce 1452, 0.319g, nedor., skvrny, patina
Městský peníz se šachovanou orlicí, Rad.16, SNS1.457, ražba po roce 1452, 0.323g, nedor., tmavá patina
Znojmo - městská ražba
Měst. peníz s orlicí bez čtyřrázu, po r.1452, Rad.21, SNS1.tab.XXII/463, 0.471g, nep.nedor., pěkná patina
Zhořelec - městská ražba
Haléř b.l. (1450 - 1500), Rad.2, 0.318g, nedor., nep.kor., patina
Rudolf II., 1576 - 1612
Filmová kopie malého groše 1590, Nesign. (cca 1960), patrně mědinikl, 22mm, 3.522g, patina, téměř
Leopold I., 1657 - 1705
Grešle 1669, Opolí-Ehinger, MKČ.1684, Nech.856, T.9, 0.474g, mírně exc., mírně proh., skvrnka, patina
Grešle 1669, Opolí-Ehinger, MKČ.1684, Nech.856, T.10, 0.508g, mírně exc., nep.nedor., pěkná patina, téměř
Grešle 1671, Opolí-Ehinger, MKČ.1684, Nech.861, T.31, 0.604g, nep.nedor., mírně prohnutá, skvrnky, patina
Grešle 1681, Opolí-Kirschenhofer, MKČ.1684, T.57, Nech.867, 0.640g, mírně exc., pěkná patina
Grešle 1682, Opolí-Kirschenhofer, MKČ.1684b/1684, Nech.868, T.60, 0.629g, exc., vady razidla, patina
Grešle 1688, Opolí-Wackerl, MKČ.1683a, Nech.873, T.73 , 0.613g, exc., pěkná patina, téměř
Grešle 1694, Opolí-Wackerl, MKČ.1684, Nech.882, T.115, 0.632g, nep.exc., skvrnky, patina
Grešle 1694, Opolí-Wackerl, MKČ.1684b, Nech.882, T.112, 0.561g, mírně exc., pěkná patina
Grešle 1695, Opolí-Wackerl, MKČ.1686, Nech.884, T.145, 0.541g, pěkná patina
Grešle 1696, Opolí-Wackerl, MKČ.1686-pod., Nech.885, T.165, 0.555g, exc., nep.vady materiálu, patina R!
Grešle 1696, Opolí-Wackerl, MKČ.1686, Nech.885, T.172, 0.526g, pěkná patina
Grešle 1696, Opolí-Wackerl, MKČ.1686, Nech.885, T.178, 0.620g, nep.exc., nep.nedor., pěkná patina
Grešle 1703, Opolí-Nowak, MKČ.1687, Nech.888, T.196, 0.570g, mírně exc., nep.nedor., pěkná patina R!