Velká Británie
George VI. - Miniatura hvězdy za tažení v Africe, jako K-K.C52, jako Joslin.151e, kovový závěs s jehlou
1,1
George VI. - Miniatura hvězdy za tažení v Itálii, jako K-K.C55, jako Joslin.151h, kovový závěs s jehlou
George VI. - Miniatura hvězdy za tažení ve Francii a Německu, jako K-K.C56, jako Joslin.151i, kovový závěs s jehlou
George VI. - Medaile obrany 1939 - 1945, K-K.C57 Joslin.152, na nesprávné stužce
RAF - čepicový odznak vojenského letectva - ražba pro české veterány RAF k návštěvě v Anglii v roce 1991, Nesign. (Silka, Jablonec n.N.), zlac.bronz 39x41 mm
RAF - čepicový odznak vojenského letectva - ražba pro české veterány RAF k návštěvě v Anglii v roce 1991, Nesign. (Silka, Jablonec n.N.), stříbř.bronz 39x41 mm
RAF - látkový návlek na nárameníky
1-
Karel IV., 1346 - 1378
Pražský groš, Ve.8 (?), Pinta.V (?), všechny 3 perly koruny na vnitřním perlovci, 2.935g, nedor., patina
-2/2-
Václav IV., 1378 - 1419
Pražský groš, blíže neurčený, exc., nedor., patina
3/3
-2/3-
Parvus (haléř), K.Hora, 1378 - 1384, Cn.31-33, Sm.18, 0.460g, redukovaný střížek, nedor., patina R!
Jiří z Poděbrad, 1458 - 1471
Peníz kruhový bez čtyřrázu, Rad.21, Cn.66, 0.444g, nep.nedor., nep.kor., pěkná patina, starý sáček (s nesprávným popisem: Mezivládí, 1444-1452)
Vladislav II., 1471 - 1516
Pražský groš, Há.X - blíže neurčený, 2.885g, exc., nedor., patina, starý sáček
Pražský groš, Há.XIII - blíže neurčený, 2.881g, exc., nedor., skvrny, patina, starý sáček
Pražský groš - blíže neurčený, exc., nedor., nep.napr., pěkná patina, starý sáček
Ferdinand I., 1526 - 1564
Bílý peníz b.l., Vratislav, VR1.V, Noh.E, MKČ.78 (J. a MKČ. řadí do Kutné Hory), 0.304g, nedor., pat.
2
Malý peníz b.l., K.Hora, J.1h, MKČ.83, 0.450g, nep.nedor., pěkná patina
Maxmilian II., Rudolf II., Leopold I.
2 Krejcar 1566, Jáchymov (2/2- nedor., dírka, pat.), Bílý groš b.l., České Budějovice (2/2 olámaný), Krejcar 1701 Břeh (2/2 zvlněný, patina) 3ks
-/-
Maxmilian II., 1564 - 1576
Bílý peníz 1566, K.Hora-Karel a Šatný, J.2b, MKČ.206, 0.311g, nedor., patina
Bílý peníz 1566, K.Hora-Karel a Šatný, J.2b, MKČ.206, nep.nedor., pěkná patina