Mitrovský z Mitrovic a Nemyšle, Antonín Friedrich
AR životopisná medaile (1815 morav. gubernátor) 1841 - hlava zleva, opis / 19-řádk. latin. nápis ve věnci, Sign.I.Schön, 50mm, 43.762g, BPM.283, Don.3606, pat.
Monfort, Ernst Josef, 1734 - 1758
Krejcar 1744 - bez císařského titulu, KM.170, 0.660g, pěkná patina
Radecký z Radče, Jan Josef Václav, 1766 - 1858
Seidan - AE medaile Jednoty krasoumné v Čechách 1859 - hlava zleva, opisy/ pomník maršála v Praze, nápisy a opisy, Sign., 80mm, Don.3698, MZČ.150/24, dr.rysky
Schwarzenberg Johannes, vévoda krumlovský, 1860-1938
Španiel - AE medaile na 70.narozeniny 1930 - poprsí zleva, opis / pětiřádkový latinský nápis a vavřínová snítka, Sign., patinov.bronz 75 mm, 163.744g, nep.hr.
Šlik Štěpán a bratři, 1505 - 1526
1/4 Tolar b.l., Gemisch a Gebhart, BPM.383, Don.3751, 6.517g, nep.nedor., mírně kor., tmavá patina R!
Windischgrätz, Josef Mikuláš, 1746 - 1802
1/2 Tolar 1777, M.3280, H.5704, PR.257, 13.468g, dr.vada razidla, dr.hr., vl.škr., pěkná patina R!
Krnov, Georg Friedrich, 1543 - 1603
Krejcar 1563 - s tit. Ferdinanda I., Sa.22 (obr.4), 0.695g, vylomený okraj, nedor., patina R!
2/2-
Těšín, Adam Václav, 1594 - 1617
3 Groš 1597, Sa.26 (obr.18), Kop.5622, 2.240g, mírně exc., nedor., pěkná patina RR!
3 Krejcar (1)609 HT, Hans Tuchmann, Sa.47 (obr.26), Kop.5600, 1.770g, nep.exc., dr.vada razidla, nedor., patina R!
Brno - Obřany a Maloměřice
Svěc. praporu jednoty katolických mužů a jinochů 1900 - svatý Václav, opis a nápis / emblém jednoty, opis, bílý kov 34 mm s původním ouškem, vady razidla, škr.
Erlau-arcibisk., Josef kardinál Samassa, 1873 - 1903
AR medaile na 50.výročí svěcení 1902 - poprsí čelně, nápis / kalich, 8-řádk.latinský nápis, věnec, Sign. Beck, Punc., Ag900, 56mm, 57.255g, Haus.7090, patina
Gurk - biskupství, Franz Xavier von Salm, 1783 - 1822
Tolar konvenční 1801, KM.2, 28.047g, pěkná patina R!
Olomouc-biskup., Karel II. Liechtenstein, 1664 - 1695
3 Krejcar 1666, S-V.316 (D5/B5), 1.536g, malá dírka - vada materiálu, pěkná patina, téměř
Salzburg-arcib., Ondřej Jakub Ditrichstein, 1747-1753
Tolar 1752 - Madona, znak / sv.Ruprecht, Zot.2860, Pr.2219, 28.899g, dr.hr., nep.rysky, pěkná patina R!
Salzburg-arcib., Zikmund III.Schrattenbach, 1753-1771
Tolar 1770 FM - poprsí zprava / korun.znak na plášti, Zot.3010, Pr.2298, 27.979g, nep.hr., vlas.rysky, pat.
Církevní medaile - křestní
Buchheim ve Vratislavi (Sign.IB)- sv.Jan křtí Krista, Duch Svatý, opis / Kristus s dětmi, opis, b.l.(1645), Ag 40mm, 16.535g, m.o., vada razidla, nep.rysky R!
Církevní medaile - lité svátostky
Panna Marie, symboly čtyř evangelistů, monogram a jména azbukou, Nesign., litá mosaz 52x54 mm, na hraně vady materiálu způsobené nedokonalým litím R!
2
Církevní medaile - ostatní - signované
Kittel Johann (Sign.IK) - Kristus v mandorle stojící na oblaku, opis / Kristus odpočívá při nesení kříže, opis, Ag 40mm, 15.861g, dr.hr., dr.rysky, patina
Údobí let 1918 - 1938
10 Haléř 1923, 1.987g, nep.rysky
10 Haléř 1927, 2.077g