Karel VI., 1711 - 1740
3 Krejcar 1725, Praha-Scharff, J.11d, MKČ.1838, 1.589g, dr.hr., pěkná patina
3 Krejcar 1726, Praha-Scharff, J.12a, MKČ.1839, 1.494g, patina
3 Krejcar 1712 BW, K.Hora-Wohnsiedler, MKČ.1865, J.5a, 1.660g, nep.nedor., pěkná patina
3 Krejcar 1714 BW, K.Hora-Wohnsiedler, MKČ.1866, J.5b1, 1.665g, tmavá patina
3 Krejcar 1712 FN, Vratislav-Nowak, MKČ.1924, ČS.1288, 1.100g, nedor., patina
3 Krejcar 1724, Vratislav-vardajn Fortisch, MKČ.1930, ČS.1292, 1.543g, válcovaný, nep.exc., skvrnky, pat.
1/4 Krejcar 1720, Praha-Scharff, J.1b, MKČ.1850, 0.279g, pěkná patina RRR!
František I. Lotrinský, 1745 - 1765
VII Krejcar 1762 PR, Praha-Erdmann, N.12, MKČ.1998, 3.151g, dr.vada razidla, nep.rysky, pěkná patina R!
František II., 1792 - 1835
20 Krejcar 1830 C, Praha, 6.699g, nep.just., nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
12 Krejcar 1795 C, 4.371g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
Cu 6 Krejcar 1800 C, Praha, 14.648g, dr.hr., nep.rysky, pěkná patina
Matyáš II. a Anna Tyrolská
C.Maler - medaile na Říšský sněm v Řezně 4.8.1613 - dvojportrét zprava, opis / císař na koni, písmo, Sign., zlac.lité Ag 40mm, 22.168g, H.1433, dob.ouško
Ferdinand IV. - následník trůnu, zemřel 9.7.1654
Malý jeton na korunovaci v Regensburgu 18.VI.1653 - Boží oko, žezlo, nápis na stuze / pod korunou 6-řádk. nápis, M.846, H.2020, Novák.8b, Ag 18mm, 1.179g, exc.
Eleonora Magdalena - manželka Leopolda I.
Nesign. - medailka na korunovaci v Augsburgu 1690 - poprsí zprava, opis / koruna, insignie, nápis, Ag 18mm, 3.064g, Nov.H.3a, M.1237, H.2428, pat., téměř
Josef I., 1705 - 1711
Medailka na korunovaci v Augsburgu 26.1.1690 - poprsí zprava, opis / korunovaná orlice, vročení, Ag 17mm, 2.440g, Novák.X.B.27a, M.1247, H.2430, pat.
Medailka na korunovaci v Augsburgu b.l.(1690) - trevírský arcibiskup zprava, opis/ korunovaný znak ve věnci, Ag 17mm, 2.595g, Nov.L.53a, Forster.258, pat.
Medailka na korunovaci v Augsburgu (1690) - bavorský kurfiřt na koni zprava, opis / zajatec, blesky, opis, Ag 17mm, 1.781g, Nov.L.75a, M.1253, zk.kovu, patina
Müller - medaile na korunovaci ve Frankfurtu 1711 - medailonky císaře a kurfiřtů / korun. císařský orel, písmo, Sign., Ag 48mm, 45.378g, Nov.F.22a, M.1369
Hoffmann - medaile na korun. ve Frankfurtu 1711 - korunované poprsí čelně, opis / zeměkoule v oblacích, písmo, Sign., cín 38mm s pův. čepem, Nov.F.31c, pat.
Větší potrét.jeton na korunov. ve Frankfurtu 1711 - poprsí zprava, opis/ klenoty na oltáři, opis a nápis, Ag 26mm, 5.593g, M.1371, Nov.F.45b, nep.rys., patina