Rusko
Alžběta, portrét zprava a opis / Petr II., portrét zprava a opis sign.: C. JU. F. (V.Julin) jako Diakov 86.5 postř. ga lvano 59,5 mm 100,01 g
Mikuláš I. a Alexandr I., portréty proti sobě s datací 1802-1902 / Námořní ministerstvo 1802-1902, žena s pochodní a kormidlem, na pozadí křižník sign.: AB Cu galvano 63 mm
Slovenská republika
Slovenské hrady a zámky "Bojnice" / čtyřjazyčný text 2/ Dtto, "Mestský hrad v Kremnici" / - " - 2 ks po stř. kov 27 mm kapsle
RL
Švýcarsko
Genéve (Ženeva) - Podprovat umění, malíř u stojanu / nahoře v otevřeném věnci městský erb a stuha s nápisem Sn 8-mi úhelník 36 mm
0/0-
Pontifex Johannes Paul II. 16.10.1978 - 2.4.2005, hlava zleva / Š výcarská garda 1506, erb a 3-jazyčný nápis 1 Ounce Ag 31,20 g 40 mm
U.S.A.
Apollo 11 - Přistání na Měsíci 7.1969 - Aldrin, Armstrog, Collins , portréty / symbolika vztyčení vlajky, na pozadí přistávací modu l a Země Ag 999.9/ 1000 50,00 g 50 mm
Vatikán - Papežský stát
Leo XII.(1823-29), medaile na jubilejní rok 1826, papež zleva / dveře chrámu mosaz 40 mm_hr.
Pius XI., poprsí zleva, I. rok pontifikátu (1922) / Kázající Kris tus "Učte všechny národy" sign.: Mistruzzi bronz 44 mm
Evropská měna, na styliz. mapě jedoucí Evropa na býku / katedrála Sv. Petra ve Vatikánu +vsazená zlacená 50 Lira bílý kov 40 mm kapsle
Evropská měna, na styliz. mapě jedoucí Evropa na býku / katedrála Sv. Petra ve Vatikánu +vsazená zlacená 100 Lira bílý kov 40 mm kapsle
Pius IX.(rok 27) poprsí papeže zleva / pohřební kaple Sixta V. sign.: I. Bianchi patin. bronz 46 mm_m. vrypy, hr.
Německo - nouzovky a účel.známky
D. R. G. M. Henziger Crimmitschau, poprsí císaře Friedricha III. zprava / Joh. Pregler Stuttgart - 10 Mark b.l. bílý kov 40 m m
Rakousko - nouzovky
Wien - 500 Schilling b.l., Gegenwert Gütlig im Münze Österreich S hop, v levé polovině 7-mi řádk. nápis, napravo secesní kresba / D vouřádkový nápis: Barablöse nicht Möglich Einzulösen bis 30. Juni 2002 zlacená plaketa 86x55 mm adjust. v obalu Der Wiener Philharmoniker
Psí známky
Praha - psí známka z roku 1946, č.7057 / hlava foxteriéra zleva, bez textu mosaz 27x27 mm orig. dírka
Velké Čičovice okres Praha - venkov, číslo "31" / ležící pes vpra vo mosaz tvaru kosočtverce 40x40 mm +závěs_místy ox.
Československo - odznaky
Karlova Studánka - Sjezd lékárnictva 1948 zlac. plech tvaru štítu 26x26 mm pův. jehlice
Nový Bydžov - Zemský sjezd kadeřníků 8.-9. VII. 1934, hlava ženy zleva mosaz. plech 20x35 mm jehla
Turnov - Krajinská výstava 1925, panoráma raž.:V.Pecina Turnov bronz 29x27 mm zapín.spona 2/ Turnov 1862-1933, budova radnice bronz.plech 26x26 mm ve tvaru štítu raž.: V.Pecina Turnov jehlice
1-1
Uherské Hradiště - Výstava Slovácka 1937 sign.: Otáhal raž.: Kremnica pozlacený, +postříbřený, +bronzový 23x42 mm jehlice 3 ks
Vsetín - "Valašsko v práci 1949" sign.: L. Havelka Al 35x24 mm jehlice