Zimbabwe
5 Billion Dollars 2008, Pick.84 5ks
N
20 Billion Dollars 2008, Pick.86 4ks
10 Trilion Dollars 2008, Pick.88
Reklamní bankovky a poukázky
Státní tiskárna cenin, Praha, ČR - ukázkový dvoustranný tisk s vyobrazením Alfonse Muchy
Šeky a směnky
Friedland in Böhmen (Frýdlant v Čechách) - W.Neumann - formulář směnky, kontrolní kupón částečně odtržený
1-
Konvoluty bankovek
Československo a Protektorát Č+M (1940-1950) 7ks
Československo, Německo, Rakousko 6ks
Německo (1908 - 1975), různých 17ks
Německo (1908 - 1971), různých 17ks
Historické cenné papíry
Berlin 1920 - Německá společnost pro zemní olej - akcie na 1000 Marek (přetisk 400 Marek), číslo 81271, pouze titulní list, perforace
Berlin 1926 - Německá hypotéční banka - akcie na 100 Marek, číslo 33562, pouze titulní list, razít., perf.
0-
Francie 1929 - akcie petrolejářské společnosti pro Československo, č.173,737, titulní list se 2 podpisy, a kompletní arch 32 kupónů
Frankfurt a.M. 1898 - Železniční banka - akcie na 1000 Marek (přetisk 100 Marek), číslo 2607, titulní list a talon, perforace
Glausig 1929 - Cukrovar Glausig - akcie na 100 Marek, číslo 01629, pouze titulní list, perforace
Hamburg 1927 - Hamburg. hypotéční banka - akcie na 100 Marek, číslo 72527, pouze titulní list, perforace
Rusko 1929 - 1/10 obligace 3.státní průmysl. půjčky, X.řada, číslo 03 / 079330
Rusko 1936 - obligace Státní půjčky II.pětiletky na 10 Rublů, číslo 31 / 10630
1+
Rusko 1941 - obligace Státní půjčky III.pětiletky na 10 Rublů, číslo 05 / 106001
Rusko 1952 - obligace Státní půjčky na rozvoj národ. hospodářství na 10 Rublů, číslo 35 / 134802
2-