Münster - biskup., Ferdinand vévoda v.Bayern, 1612 - 1650
Au medaile ve váze 8 1/2 Dukátu 1638 Svatý Pavel - patron, pohled na město, opis / znak, opis Sign.EK, Au 41 mm, 29.37 g, jako Reim.2666 (Dvoutolar)_hlazená hrana RRR!
Belgie, Leopold II., 1865 - 1909
20 Frank 1877, KM.37
Belgie, Baudouin, 1951 - 1993
Ecu 1993, královský pár zleva ve věnci / korunovaný dvojitý znak Au 585, 20 mm, 3.03 g_kapsle
Itálie-Benátky, Antonio Venier, 1382 - 1400
Dukát (zecchino) b.l., 3.54 g, Meyer.130, Fr.1229
Itálie-Sardinie, Carlo Felix, 1821 - 1831
20 Lira 1828 L, KM.106.1
Nizozemí - Holand
Dukát 1595, Stuurman.str.67_dr.zvlněný
Nizozemí, Beatrix, 1980 -
Ecu 1994, Piet Mondrian, opis / korunované ECU, opis Au 585, 20 mm, 3.05 g_kapsle
Rakousko, republika, 1918 -
1000 Šilink 1976 - 1000 let nástupu Babenberků, 13.489 g, KM.2933
San Marino, republika
10 Scudi 1978, KM.88, 30 g (pouze 20.000 ks), KM.88
Švédsko, Oskar II., 1872 - 1907
20 Koruna 1874 ST, KM.513
USA
10 Dolar 1909 - hlava mladého indiána, Y.61_tém.
Itálie
Nesign. - medaile za zásluhy - mezinárodní filmový festival porota velké prémiové ceny TV MIFED 1966 ŽEna s filmovým pásem, opis / 2řádk.nápis na vavřínové snítce, Punc.750, Au 44 mm, 43.86 g_orig.etue s věnováním J.Khunovi
Keltové v Podunají, 3.- 2. století př. Kr.
AR Tetradrachma, Hlava zprava / sedící Zeus zleva, stylizované písmo, monogram, Göbl.tab.44/579-9
AR Drachma - Hlava doprava /stylizov.sedící Zeus, typ Philippa III., silně barbarizující, Kost.948, Göbl.45/595_napr.stř.raž.
Akarnania, Leukas, 450 - 420 př.Kr.
AR Statér, Pegas letící doleva / Aténa v koritské přilbě doleva, vpravo lev, dole písmena "A P", 20 mm, 8.5 g, SG.2669pod._R!
Euboia, Histiaia, 3.století př.Kr.
AR tetrobol, Nymfa Histiaia zprava / nymfa Histiaia sedící na přídi lodi, nápis, monogram, SG.2496var
Attika, Atény, 96 - 95 př.Kr.
AR Tetradrachma, Hlava Atény v přilbě doprava / sova sedící na amfóře, nápis vlevo i vpravo, SG.2557pod., 16.5 g_R!
Vespasianus, 69 - 79
AR Denár, Rv:"SALVS AVG", ražba z r.73, S.-, RIC.67
Traianus, 98 - 117
AR Denár, Rv:"P.M.TR.P.COS.IIII.P.P.", kráčející Victoria zprava S.886pod._dr.škr. v rev.
Marcus Aurelius, jako césar, 139 - 161
AR Denár, Rv:"TR.POT.III.COS.II.", stojící Clementia S.1278, C.19_dr.vyl.okraj