Česká republika (1993-)
5000 Kč 2011-2015, série "Historické mosty" (Písek, Stříbro, Námě šť n.Osl., Praha, Lenora, Žampachy, Tanvald, Karviná, Žďákov, Úst í n.Labem) - každá mince samostatně v bublině a vlastní etui +cer
Hamburg
Dukát 1864 KM 274 "Novoražba"_byl zafas.
Prusko, Wilhelm I. (1861-1888)
5 Mark 1878 A KM 507 "R"
Francie, Louis XVIII. (1815-1824)
20 Francs 1815 A - Paříž KM 706 6,437 g
1/0-
Nizozemí - Westfriesland
Dukát 1632 - var. v nápisu na rv. 5. řádku: LEG AT
Švédsko, Oscar II. (1872-1907)
20 Kronor 1874 ST KM 733
U.S.A.
Bethlehem-Pensylvania, Sokolská medaile 1922, smaltovaný zdobený štítek s nápisem SOKOL / 6-ti řádkový rytý text: 1. cena/závodu, zvláštnom/sokoliek/T.S.J. Sokol/V. Bethlehem Pa.,/juna 16-18-1922 sign.: Soligold Dieces & Clis Au 20,58 g 33x44 mm pův. stuha +orig. etue "RRR"
Keltové - Eraviskové
Ag denár, Hlava Venuše zprava / Gryf skákající vpravo, pod ním ku lička Dembski 1545
Ag denár, Hlava Diany / Pes ve skoku zprava, dole SIOSAV Dembski 1557
-2/2
Ag denár, Hlava Romy v helmě vpravo / Žezlo s věncem a dýkou, dol e RAVIT Dembski 1557
1/3
Keltové na Moravě
AR Obol, koník doprava se styliz. jezdcem, pod nohama tečka pod obloukem / hladký hrbol typ Roseldorf/Němčice 9 mm 0,959 g "RR"
2/-
Východní Keltové
Ag barbarizovaná drachma typu Alexandra III., Hlava Herakla / Zeu s na trůně 2,61 g Dembski 1463
Billonová drachma (AE 14) - typ Kugelwange, koník doleva
-2/-
Billonová tetradrachma (AE 32) - typ Sattelkopfpferd, Styliz. hla va doprava / Koník doprava
Thracia - Apollonia Pontika (400-350 př.Kr.)
Diobol, hlava Apollona zepředu / kotva Sear 1657
0/0-
Thracia - Thasos (po r.148 př.Kr.)
Tetradrachma, hlava Dionýsa / nahý Herakles s kyjem, SNG 1044; S 1759
Indo-Sasánská říše, Hindští šáchové (kol. r.900 n.l.)
Drachma (Gadhaiya Paisa), stylizovaná hlava zprava / styliz. hoří cí oltář
Euboea - Histiaia (300-200 př. Kr.)
AR tetrobol, hlava Nymfy zprava / Histiaea sedí na galéře S. 2496 var.
Pamphylia Aspendos (3.-2. stol. př.Kr.)
AR Stater (cca 380 až 325 p. n.l.), Dva zápasníci v boji, mezi n ěma písmena A I / stojící postava v hodu doprava, vpravo triskele s, EITFEDIIYS Tekin řady 4 (ale "AI" nezaznamenané); SNG France -,
Kilikia - Tarsus, Mazaeios Satrap (361-333 př. Kr.)
Tritartemorion (3/4 obol) 0,58 g, Trůnící bůh Baal zleva, drží že zlo, obilné klasy a hrozen révy / Polovina vlka (rostoucí vlk) zp rava, nad ním srpek měsíce S. 5660-1