Leopold II., 1790 - 1792
Větší jeton na volbu ve Frankfurtu 30.9.1790 - poprsí zprava, opis / korunovační insignie na oltáři, písmo, Ag 26mm, 3.886g, Nov.D.1b, M.2206, mírně just., pat.
AR menší jeton na holdování stavů ve Flandrech 1791 - poprsí zprava, opis / pětiřádkový nápis ve věnci, Nesign., 22mm, 2.996g, Nov.K.7b, M.2233, H.3264, pat.
AE menší jeton na holdování stavů ve Flandrech 1791 - poprsí zprava, opis / pětiřádkový nápis ve věnci, Nesign., 21mm, 3.517g, Nov.K.7c, M.0, H.3264, patina
AR menší jeton na holdování v Hannegau 1791 - poprsí zprava, opis / 5-řádk.nápis ve věnci, Nesign., 21mm, 2.837g, M.2232, Novák.L.1b, nep.nedor., pěkná patina
Arcivévoda Ferdinand, 1754 - 1806
Krafft - cínová medaile na převzetí Lombardie 1771 - poprsí zprava, opis / person. Milána a řeky Pádu, písmo, Sign., 49mm, 24.908g, M.2036(AR), nep.hr.,pat.
František II., 1792 - 1835
Menší jeton na korunovaci ve Frankfurtu 14.7.1792 - koruna, žezlo, meč a jablko, opis / 9-řádkový nápis, Ag 20mm, 2.176g, M.2270, H.3334, Nov.E.8b, patina
AE menší jeton na holdování v Hennegau 1792 - poprsí zprava, opis/ ruce spojené nad oltářem, opis a nápis, měď 22 mm, Nov.G.1c, M.2266, LG.XIV.1189, nep.nedor.
AE jeton na holdov. stavů v Miláně 15.5.1815 - znaky Milána a Benátek pod korunou, opis / koruna, nápis, 22mm, 5.086g, Nov.R.3c, M.2417, nep.hr.,nep.rys.,pat.
Marie Terezie, manželka Františka II.
Menší jeton na korunovaci v Budíně 10.6.1792- koruna, žezlo a vavřínová snítka, opis / sedmiřádkový nápis, Ag 20mm, 2.197g, Nov.S.3b, M.2264, H.3330, poškrábaný
Arcivévoda Josef Antonín - uherský palatin, 1776-1847
Jednostranná litá dutá železná medaile b.l. - poprsí mírně zprava, německý opis, Sign. nečitelná, 55mm, 38.735g, nepravidelný okraj, pěkná patina R!
Arcivévoda Johann - říšský kancléř, 1848 - 1849
Sebald a Neuss - na volbu říšským kancléřem 1848 - poprsí mírně zleva, opis / budova národ. shromáždění ve Frankfurtu, opisy, Sign., Ag 40mm, 26.102g, rysky
Medaile na korunovaci v Budíně 8.6.1867 - korunovaný znak, maďar. opis / budova parlamentu, maďar. opis a nápis, Nesign., postř.bronz 38 mm, Nov.N.12a, pat.
Marschall - jubilejní průvod vídeňských dětí 1898 - poprsí zprava, vavřín. ratolest / dívka s květinami a 4-řádkový nápis, Sign., bronz 29 mm s původ.ouškem
Železárny Komárov - upomínka na jubil. výstavu 1908 - poprsí zprava, opis / nápis ve věnci z vavřínu a dubu, patinované lité železo 60 mm
Scolik a Weinberger - císař při motlitbě b.l. (1914) - císař se sepjatýma rukama, německý nápis, Sign., zinek 61x70 mm, 102.186g, patina R!
František Josef I. a Alžběta Bavorská
Seidan - medaile na uherskou korunovaci 1867 - dvojportrét zleva, znak, rohy hojnosti a dva opisy / koruna, prapory, insignie, Sign., cín 46mm, Nov.D.4c
Arcivévodkyně Marie Josefa, 1867 - 1944
Weidlich - výstava společnosti Modrého kříže 1899 - portrét v korun. kartuši, opis a nápis / smaltovaný modrý kříž, opis, zlac. bronz 59 mm, palm. ratolesti
Sign.DEP - mezinárod.výstava kuchařského umění 1906 - poprsí zleva, nápis / 4-řádk.nápis a vavřín.ratolest, bronzová klipa 39x39 mm zdobená korunou a stuhou
Hlavsa Petr z Liboslavě a Samuel Lekeš z Květné
Početní groš b.l., Don.3544, BPM.XVI/129, Pž.58, 2.047g, dírka, nedor., patina
2/2-