František II., 1792 - 1835
Wirt - AR medaile na odhal. pomníku Josefa II. 1806 - poprsí Františta II. zprava / jezdecký pomík, opis a vročení, Sign., 49mm, 35.007g, hr., rysky R!
Gayrard - AE med. na návštěvu pařížské mincovny 1814 - poprsí zleva, francouzský opis / 5-řádk.francouzský nápis, Sign., 40mm, 34.689g, M.2388, H.3415, nep.hr.
AE medaile na návštěvu císaře v milán. mincovně 1816 - okřídlená hůl s dvěma hady, hrozen, klas, opis / nápis, Nesign., měď 37mm, 22.926g, M.2444(AR), patina
0/1
Brandt - AE úmrtní medaile 15.3.1835 - poprsí zleva, opis / sedmiřádkový nápis ve věnci, Sign., 45mm, M.2541, H.3484(Ag), nep.hr., dr.rysky, pěkná patina
Marie Ludovica, manželka Františka II.
Manfredini - úmrtí císařovny v Miláně 1816 - portrét zleva, opis a nápis / letící Niké čelně, opis, Sign., měď 42mm, 34.679g, M.2445(Ag), H.3439(Ag), hr., pat.
Arcivévoda Karel Ludvík - polní maršál, 1771 - 1847
Pittner a Fernkorn - odhalení pomníku ve Vídni b.l. - arcivévoda na koni zleva, opis / jezdecký pomník, opis, Sign., cín 50 mm, napilovaná hr., nep.rysky R!
Radnitzky - na odhalení pomníku ve Vídni 22.5.1860 - poprsí zleva, opis / jezdecká socha na podstavci, opis, Sign., měď 64 mm, M.2690(AR), H.3578(AR), pat.
Arcivévoda Josef Antonín - uherský palatin, 1776-1847
Boehm - na 50 let velení kumánským jednotkám 1845 - poprsí zleva, maďar.opis / 6-řádk.maďar.nápis, Sign., Ag 42mm, 35.071g, H.3585, hr., rysky, patina RR!
Lange - AE medaile na 50 let správy Uher 1796/1846 - poprsí císaře, lat.opis / poprsí palatina, lat.opis, 54mm, M.2620, H.3649(Ag), Haus.52, dr.hr., nep.rysky
Arcivévoda Johann - říšský kancléř, 1848 - 1849
Sebald - volba říšským kancléřem ve Frankfurtu 1848 - poprsí mírně zleva, opis / budova národ. shromáždění, opisy, Sign., cín 41mm, 22.909g, hrany, rysky
Zollmann - pamětní medaile města Frankfurtu 1849 - poprsí zleva / 7-řádk. německý nápis, Sign., Nepunc., Ag 40mm, 28.307g, nep.rysky, patina, téměř R!
Ferdinand V., 1835 - 1848
Böhm - školní prémie b.l. - poprsí zprava, německý opis / 2-řádkový nápis v květinovém věnci, Nesign., Ag 22 mm s původním ouškem, Haus.148, krásná pat. R!
Vídeň - Vlast. výstava řemeslné píle 1845 - poprsí zprava, opis / věnec a opis, Sign.I.D.Boehm, Ag 57mm, 105.064g, uděl."L.Dormitzer in Holleschowitz",hr.rys.
Ferdinand V. a manželka Marie Anna
Ferraris - AR svatební medaile 1831 - dvojportrét zprava, opis / dva znaky, dvě pochodně, opis a nápis, Sign., 46mm, 47.404g, M.2520, H.3609, hr., rys., pat.
Loos a Held - AR medaile na korunovaci v Praze 1836 - dvojportrét zleva, opis/ korunovační klenoty na stole a písmo, Ag 39mm, 19.291g, ČS.1498, nep.hr., nep.rys.
Loos a Held - AR medaile na korunovaci v Praze 1836 - dvojportrét zleva, opis/ korunovační klenoty na stole a písmo, 39mm, 19.302g, ČS.1498, P.III/15, hr., rysky
Za dobré chování a hledění koňů b.l. - poprsí zprava, latinský opis / český 6-řádkový nápis, Nesign., Punc., Ag 34mm, 17.792g, ČS.1532, dr.hr., dr.rysky
Tautenhayn - státní cena za hospodářské zásluhy b.l.- hlava zprava, latinský opis / německý nápis ve věnci, Sign., bronz 40mm, 31.185g, ČS.1540, pěkná patina
Tautenhayn - státní cena za hospodářské zásluhy b.l.- hlava zprava, latinský opis / německý nápis ve věnci, Sign., bronz 40mm, 33.612g, podobná ČS.1540, patina
Tautenhayn - státní cena za chov koní b.l. - hlava zprava, latinský opis / německo-český nápis ve věnci, Sign., Punc., Ag 40mm, 17.273g, ČS.1566, původ.ouško