Odznaky s vojenskou a brannou tématikou
"FÉNIX 1", orlice s rozepjatými křídly nad štítem s číslici 1 barev. smalt. bronz 35x29 mm spona
Družina čs. váleč. poškozenů bronz 17x27 mm jehlice 2/ "28. IX. 1914-1919", znak pod korunou, přísahající ruce, prapo r masív. bronz 25x34 mm jehlice 2 ks
1-1
Zlín - Čsl. obec legionářská, Rozvinutí praporu ČsOL jednota Zlín 28.X.1947 raž.: Kremnica masív. bronz 26x20 mm jehlice
Zborov 1917-1937 "BDÍME VZPOMÍNÁME.." bronz plech 23x29 mm 2/ Čsl. obec legionářská, nad zemskými znaky hlava legionáře raž. Kremnica masív. bronz 17x28 mm 2 ks
Nieder Ehrenberg (Dolní Křečany) - 40. výr. založení spolku kamar ádů z vojny 1886-1926 (něm. text) mosaz. plech 28x34 mm jehl ice
Českoslov. milice SNB
Plaketa "Osvobození Chropyně 1945", ruka se samopalem a opis / znak LM, továrna a líp. snítka, opis" Vítězství pracujícího lidu - Únor 1948 postř. bronz 50 mm orig. etue
Českoslov. odborové a resort
Státní úřad pro tělesnou výchovu a sport, Letní závod branné zdat nosti 1950, text / kráčející lev a postava s kopím a štítem, opis CHCI ZDATNÝM BÝTI bronz 30 mm orig.závěs
Pam.odznak "Lánská akce 1950-1985" (hornictví) bronz 30 mm zavěšeno na smalt. bronz. štítku orig. etue
Pam.odznak "Za Zásluhy o rozvoj dolu 1. Máj" (hornictví) sign.: Kolářský bronz 30 mm zavěšeno na kov. štítku +orig. e tue
Pam.odznak "Zasloužilý pracovník podniku" Důl Klement Gottwald Kladno bronz. smalt 25 mm zavěšeno na kov. štítku
Pam.odznak "Vzorný pracovník v zdravotníctve" postř. bronz 28 mm spona SN 181/f
Pam.odznak "Budovatel Ervěnického koridoru SHR", vlak na mostě barev. a zlacený kov 32 mm na kovovém štítku
1/-/1
Československo - vojenské odznaky
SVAZARM - medaile "Sokolovský závod branné zdatnosti 1956", sport ovci a opis / Zlřížené pušky, nahoře po stranách znaku Svazarmu d atace zlacený kov 56 mm orig. etue
SVAZARM - medaile "Celostátní závod v rychlostním potápění a plav ání s ploutvemi" zlatá, stříbrná, bronzová 55x56 mm 3 ks 2/ Svazarm - Severomoravský krajský výbor elox Al 55 mm s ouškem 4 ks
0-1
Tyršův odznak zdatnosti Krubl obr.28/II,3 - masívní bronz 34,7x45 mm_zapínací sponka schází 2/ PPOV - I., masívní bronz se smalt. hvězdou a prapory 25x,35 mm zapín. spona
Odznak SSM za aktivní práci: Odznak Julia Fučíka "Lidé bděte" Kru bl 29/1,2 zapín. spona 2/ Dtto, celobronz. miniatura odznaku 20 mm Krubl -, jehlice 2 ks
Česká republika
Pamětní odznak "P T P 1948-1954" / Vojenské tábory nucených prací bronz 33 mm stuha +orig. etue
0/0/0
Pamětní medaile "VETERÁN", pro výsadkáře zlacený kov 42 mm na červené stuze se čtyřmi bílými pruhy
0/-/0
Plaketa - Czech Air Force Benevolent Fund/1944/Flying to be Free, orel s rozepjatými křídly a opisy / znak Air Force, bez textu zlac. Al 43 mm +miniatura odznak 22 mm s jehlicí orig. etue
0-0
Slovenská republika
Medaile "Za službu v mierových misiách Armády SR" II. stupeň +malá stužka