ČNS Brno
Jindřich z Lipé, Ag .900, 41 mm, 42,3 g, 3 puncy. K. Zeman, SMK 1979. Neprodejná medaile, razil autor, raženo 20 ks. A5/11A
50 let pobočky, bronz, 70 mm. L. Šindelář, SMK 1987. A5/15
Constantia, zakladatelka kláštera Porta coeli. Bronz, 70 mm, 199,6 g. K. Zeman, SMK 1989. A5/16. (F-M uvádí hmotnost 163,2 g.)
Constantia, zakladatelka kláštera Porta coeli. Ag .900, 70 mm, 200,5 g, 3 puncy. K. Zeman, SMK 1989. Raženo 12 ks. A 5/16A
Constantia, zakladatelka kláštera Porta coeli. Cu tmavě patinovaná, 42 mm, 39,8 g. K. Zeman, SMK 1989. A 5/17 (F-M uvádí hmotnost 51,3 g.)
Constantia, zakladatelka kláštera Porta coeli. Ag .900, 42 mm, 53,2 g, 3 puncy. K. Zeman, SMK 1989. A 5/17A
750 výročí práv města Brna, bronz, 70 mm, 227,3 g. L. Šindelář, SMK 1993. A5/21
ČNS medaile Brno
Louis Raduit de Souches. Brnoz, 70 mm, 144,4 g. M. Othová, SMK 1983. A6/10
Česko-polská numismatická konference. Cu, 41 x 41 mm, 22,8 g. Haiman - Černý, VV KOVO Brno, 1986. A6/12
ČNS Česká Lípa
40 let pobočky 1947-1987, bronz, 42 mm, 34,7 g. V. Oppl, SMK 1987. A8/1
40 let pobočky 1947-1987, Ag .925, 42 mm, 32,8 g, 3 puncy, č. 30. V. Oppl, SMK 1987. A8/1A
Bj
40 let pobočky 1947-1987, bronz pozlac., 42 mm, 34,7 g, 3 puncy, č. 30. V. Oppl, SMK 1987. A8/1- B-K, F-M neuvádí
40 let pobočky 1947-1987, bronz, 60 mm, 98,5 g. V. Oppl, SMK 1987. A8/2
40 let pobočky 1947-1987, bronz postř., pat. na starostříbro, 60 mm, 99,1 g. V. Oppl, SMK 1987. Raženo 20 ks pro potřebu pobočky. A8/2A
50 let pobočky 1947-1987, zelené sklo, bílý vlis, 62 mm, 30,3 g, nesign., Nová huť, Nový Bor 1997. A8/3 F-M uvádí 38,4 g.
50 let pobočky 1947-1987, zelené sklo, zlatý vlis, 64 mm, 34 g, Nová huť, Nový Bor, 1997. A8/3A F-M uvádí 31,8 g.
Upomínka na císařské manévry Zákupy 1899-1999, poprsí F.J.I. zprava. Bronz pat., 30,5 mm, 18,3 g
Upomínka na císařské manévry Zákupy 1899-1999, poprsí F.J.I. zprava. Ag. .925, pat. na starostříbro, 30 mm, tl. 2,5 mm, 14,2 g. R. Lahoda, Jablonec n.N. Certifikát. Raženo 85 ks.
Upomínka na císařské manévry Zákupy 1899-1999, poprsí F.J.I. zprava. Ag. .925, pat. na starostříbro, 30,5 mm, tl. 4 mm, 26,6 g. R. Lahoda, Jablonec n.N. Certifikát. Raženo 25 ks.
ČNS Děčín
5 let numismatického kroužku 1962-1967, Al zlatě eloxovaný, 52 mm, 19,7 g. S. Dluhoš a J Karel, razil Kovočas Děčín. Raženo 50 ks. A9/1