Guatemala - republika
1/4 Real 1895, Y.74, KM.162
1/4 Real 1897, Y.74, KM.162
Kanada, George V., 1910 - 1936
10 Cent 1919, KM.17, 5 Cents 1918, KM.22_2 ks
5 Cents 1919, KM.22_tém.
Kanada, Elizabeth II., 1952 -
1 Dolar 1980 (Ag) - Griffon, KM.128
Kuba
10 Centavos 1948, KM.12
Mexiko, Ferdinand VII., 1808 - 1833
8 Real 1810 H.I., Mexico City, stopy přeražby z r.1809, KM.110 _dr.st. po o.
USA
1 Dolar 1976 S - jub., Eisenhower, Ag_tém.
1/2 Dolar 1893 - Kolumbovská výstava, Y.C16
1/2 Dolar 1946 - Booker T. Washington, Y.C52
10 Cent 1917 - Merkur, Y.26, 10 Cent 1946, Y.26_2 ks
tém.0až0
10 Cent 1923 - Merkur, Y.26_tém.
1 Cent 1883, 94, 99 - Indián, Y.4_3 ks
tém.0až1
Francouzská Indočína
20 Centimes 1923 A, KM.17.1
20 Centimes 1937, KM.17.2
Japonsko - epocha Meiji, 1867 - 1912
1 Sen, rok 16 (= 1883), Y.17.2
Příbor - pobočka ČNS
Sign.JČŠ - 20 let pobočky ČNS v Příboře, 1976 Pohled na dominanty města, opis / styliz.replika tolaru moravských stavů, Sign., Punc.0.900, Ag 33 mm, 6.8 g, BK.34/2
Knobloch Milan, 1921 -
Pražské jezulátko, opis Gratiosus Jesulus Pragensis, b.l. Sign., Postř. 33 mm_jednostranná R!
0/-
Láska Miloš, 1917 - 1984
Numismatik Jan Šebesta - 70.narozeniny, 1948 Poprsí zleva, opis / vavřínové ratolesti, velká "70", nápisy, Sign., Bronz 55 mm
Lichtág Jan, 1898 - 1985
František Wenzl - předseda Brnosvazu a Moragra 1889#Br Poprsí zleva,opis / výjev,na čtyřicetiletí 1899-1939 Sign., na hraně ANÝŽ, Bronz 70 mm