Francie, III.republika, 1871 - 1940
Frank 1917, Paříž, KM.844.1 (Ag835), 5.010g
Irsko, George III., 1760 - 1820
10 Pence 1805 - token, KM.Tn3 (Ag), 4.080g, nep.hr., dr.rysky, patina
Liechtenstein, Johann II., 1858 - 1929
5 Koruna 1900, Y.4 (Ag900, pouze 5.000 ks), 23.980g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina RR!
5 Frank 1924, Y.10 (Ag900, pouze 15.000 ks), 24.974g, nep.hr., nep.rysky, dr.škr. R!
Lotyšsko, I.republika, 1918 - 1940
5 Lati 1931, KM.9 (Ag835), 24.973g, dr.hr., dr.rysky
Nizozemí, Willem I., 1815 - 1840
1/2 Cent 1821 B, Brusel, KM.51 (Cu), 2.008g, skvrnky, patina R!
Nizozemí, Wilhelmina, 1890 - 1948
25 Cent 1901, KM.120.1 (Ag640), 3.567g, hr., nep.rysky, nep.skvrnka, patina R!
Norsko, Oskar II., 1872 - 1905
2 Koruna 1878, KM.359 (Ag800), 14.733g, dr.hr., dr.rysky, patina
Norsko, Haakon VII., 1905 - 1957
2 Koruna 1917, KM.370 (Ag800), 14.977g, nep.hr., nep.rysky, téměř
Polsko, republika, 1918 -
100 Zlotých 1966 - Měšek a Doubravka, Y.57 (Ag900, 20.0g, 198.000 ks)
Rakousko, I. republika, 1918 - 1938
50 Groš 1934 - tzv. Nachtschilling, KM.2850 (CuNi), 5.538g, pěkná patina, téměř R!
Řecko, Georg I., 1863 - 1913
5 Drachma 1876 A, Paříž, KM.46 (Ag900), 24.954g, hr., rysky, pěkná patina
5 Drachma 1876 A, Paříž, KM.46 (Ag900), 24.676g, hr., rysky, patina
Rumunsko, Karel I. - jako král, 1881 - 1914
Lei 1894 bz, Brusel, KM.24 (Ag835), 4.826g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
Rusko, Petr I. Veliký, 1672 - 1725
Rubl 1718 - znakový - slovanský letopočet, Sign.OK, Uzd.537 (skupina I.Ž/k), KM.157.1, 25.812g, stopa po oušku, stopy po uchycení na hraně, vady mater., pat.
Švédsko, Oscar II., 1872 - 1907
2 Koruna 1897 EB - 25 let vlády, KM.762 (Ag800), 15.013g, dr.hr., nep.rysky, nep.skvrnky, téměř
Švýcarsko, republika
5 Frank 1890 B - hlava Helvetie, KM.34 (Ag900), 24.803g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina R!
5 Frank 1923 B - Vilém Tel, Bern, KM.37 (Ag900), 24.997g, nep.hr., nep.rysky
5 Frank 1923 B - Vilém Tel, Bern, KM.37 (Ag900), 24.898g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina
Velká Británie, George III., 1760 - 1820
3 Shilling 1811 - token Bank of England, SCBC.3769, KM.Tn4 (Ag925), 14.799g, dr.hr., vl.rysky, patina R!