Církevní medaile - lité svátostky kruhové
Svatý Jan Nepomucký, opis / Archanděl Gabriel vede mladého Tobiáše, krajina, opis, Nesign., mosaz 35 mm s pův. ouškem (patrně polovina 18.spol.), dr.hr. R!
Údobí let 1918 - 1938
5 Koruna 1932, 6.915g, nep.hr., vlas.rysky, pat. R!
25 Haléř 1932, 4.036g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř RRR!
Údobí let 1953 - 1960
10 Kčs 1954 - SNP, patina, nepůvodní kapsle
25 Haléř 1954, 1.425g, dr.hr., dr.rysky, mírně kor., patina R!
Údobí let 1961 - 1969
25 Haléř 1964, 1.450g, patina
Údobí let 1970 - 1980
20 Kčs 1972 - Sládkovič - var."bokombrady" (licousy), 9.081g R!
Česká republika, 1993 -
500 Kč 2011 - Karel Jaromír Erben, KM.123 (Ag925, 25.0g, 10.800ks), kapsle, etue, poškozená karta
500 Kč 2012 - Jiří Trnka, KM.131 (Ag925, 25.0g, 12.100ks), kapsle, etue, poškozená karta
500 Kč 2012 - Jiří Trnka, KM.131 (Ag925, 25.0g, 12.100ks), kapsle, etue
500 Kč 2013 - Beno Blachut (Ag925, 25.0g), kapsle, etue
500 Kč 2014 - 100 let narození Jiřího Koláře, (Ag900, 25.0g, 9.800ks), kapsle, etue, karta
200 Kč 2007 - Jarmila Novotná, KM.93 (Ag900, 13.0g, 12.800ks), kapsle, etue, karta
200 Kč 2008 - Josef Hlávka, KM.98 (Ag900, 13.0g, 16.000ks), kapsle, etue, karta
200 Kč 2008 - Vstup do Schengenského prostoru, KM.99 (Ag900, 13.00g, 16.000ks), kapsle, etue, karta
200 Kč 2008 - Viktor Ponrepo, KM.100 (Ag900, 13.0g, 15.000ks), kapsle, etue, karta
200 Kč 2009 - Mistrovství světa v klasickém lyžování, KM.106 (Ag900, 13.0g, 15.200ks), kapsle, etue, karta
200 Kč 2009 - 100 let dosažení severního pólu, KM.107 (Ag900, 13.0g, 17.600ks), kapsle, etue, karta
200 Kč 2009 - Rabi Jehuda Löw ben Becalel, KM.108 (Ag900, 13.0g, 18.100 ks), kapsle, etue, karta
200 Kč 2010 - 150 let narození Gustava Mahlera, KM.113 (Ag900, 13.0g, 15.400ks), kapsle, etue, karta